Denizli 2022’de de parmakla gösterilecek

Yeni yıl dolayısıyla mesaj yayımlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “İnşallah Denizlimiz 2022 yılında da parmakla gösterilen bir şehir olmaya devam edecek” dedi.

Denizli 2022’de de parmakla gösterilecek

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, yeni yıl dolayısıyla mesaj yayımladı. Mesajında 2022 yılının dünyaya, Türkiye’ye ve Denizli'ye huzur ve barış getirmesini dileyen Başkan Osman Zolan, Denizli için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceklerini, yeni yılda da Denizli'nin daha mutlu, huzurlu ve refah içinde olması için hep beraber gayret edeceklerini kaydetti. Zor bir yılı geride bıraktıklarını ifade eden Başkan Osman Zolan, şunları kaydetti: “2004 yılından bu yana vatandaşlarımızın verdiği destekle Denizlimizi pek çok önemli ilkle tanıştırdık, tanıştırmaya da devam ediyoruz. İnşallah Denizlimiz 2022 yılında da parmakla gösterilen bir şehir olmaya devam edecek.”

“YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN"

Yeni yılda tüm dünyayı derinden etkileyen korona virüs salgınının tamamen sona ermesini temenni eden Başkan Zolan, “Yeni yılda inşallah, hastalıklar, terör, savaş, afet ve felaketler olmasın. Acıların yaşanmadığı, hastalıkların kökünün kazındığı bir yıl inşallah bizimle olsun. Aziz milletimiz birlik ve beraberlik içinde ferah ve esenliğe kavuşsun. Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılın başta şehrimiz olmak üzere ülkemize ve tüm dünyaya huzur, sağlık ve mutluluklar getirmesini diliyorum. Yeni yılınız kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER