DENİZLİ, AB BÜYÜKELÇİLERİNİ AĞIRLAYACAK

AB Ülkeleri Büyükelçileri ve eşleri, 22-23 Ekim 2018 tarihlerinde Denizli’yi ziyaret edecek. AB Ülkeleri Büyükelçileri ile 22 Ekim Pazartesi Günü Denizli Ticaret Odası’nda (DTO), Denizli iş dünyasının temsilcileriyle yapılacak toplantı öncesinde açıklama yapan DTO Başkanı Uğur Erdoğan, hazırlıkları tamamladıklarını söyledi.

DENİZLİ, AB BÜYÜKELÇİLERİNİ AĞIRLAYACAK

AB Ülkeleri Büyükelçileri ve eşleri, 22-23 Ekim 2018 tarihlerinde Denizli’ye gelecek. Program kapsamında AB Ülkeleri Büyükelçileri, Günü Denizli Ticaret Odası’nda (DTO), Denizli iş dünyasının temsilcileriyle bir araya gelecekler. 22 Ekim Pazartesi Günü yapılacak toplantı öncesinde açıklama yapan DTO Başkanı Uğur Erdoğan, hazırlıkları tamamladıklarını açıkladı. İlk kez bu derece kalabalık gelecek heyeti Denizli’de en iyi şekilde ağırlayacaklarını söyleyen Başkan Erdoğan, DTO’da gerçekleştirecekleri geniş katılımlı bir toplantıyla, kentin ve ekonomisi hakkında bilgilendirip, beklentilerini ileteceklerini dile getirdi. Denizli’nin bir ilke daha ev sahipliği yapacağını söyleyen Başkan Erdoğan, “Avrupa Birliği ülkeleri ile ilişkilerimizi önemsiyoruz.

AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Dr. Christian Berger ile beraberinde Türkiye’de görev yapan AB ülkelerine mensup Büyükelçiler ile eşleri, Pazartesi günü şehrimizde olacaklar. Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunacaklar. Denizli Ticaret Odası’nda da Valimiz Sayın Hasan Karahan, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Osman Zolan, Denizli Ticaret Odası ve Denizli Sanayi Odası başta olmak üzere oda başkanlarımız ve iş dünyamızın farklı sektörlerinden temsilciler ve iş adamlarımızla, konuklarımızı ağırlayacağız. Aynı zamanda, karşılıklı fikir alışverişinde bulunacağımız geniş katılımlı bir toplantı gerçekleştireceğiz. İki gün şehrimizde kalacak heyet ve toplantımız içerik ve katılımın yoğunluğu bakımından Denizlimizde bir ilk olacak” dedi.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211