DENİZLİ AGD’DEN EĞİTİM BİR SEN’E ZİYARET

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Denizli Şube Başkanı Hamza Öztürk, yönetim kurulundan oluşan bir heyetle Eğitim Bir Sen Denizli Şube Başkanı Feyzullah Öselmiş’i makamında ziyaret etti.

DENİZLİ AGD’DEN EĞİTİM BİR SEN’E ZİYARET

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Denizli Şube Başkanı Hamza Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri, Eğitim Bir Sen Denizli Şube Başkanı Feyzullah Öselmiş’i ziyaret etti. Makamda gerçekleşen ziyarette konuşan Başkan Öztürk, çalışmaları hakkında Başkan Öselmiş’e bilgi verdi. Bu ay içinde yapacak oldukları çalışmalardan bahseden Başkan Öztürk, eğitim faaliyetlerinin sürdüğünü kaydetti. Başkan Öztürk, “Ortaokul, lise, üniversite, çalışan gençlik tüm gençliğimizi milli değerlerimizle buluşturmanın derdindeyiz. İslam’ın iyi anlaşılabilmesi ve yaşanır hale gelmesi için Şehrimizde var gücümüzle çalışmalar yürütüyoruz. Bu ülkenin harcının İslam’la karılmış olduğunu, Ülkemiz gençliğine ve insanına en iyi örnek İslam Peygamberi Hz Muhammed Sallallahu Aleyhi ve Sellem olduğunu anlatıyoruz.  Gençlerimizin, Peygamber Efendimizi (S.A.V) yakından tanımasını ve O’nun ahlakı ile kuşanmasını amaçlıyoruz” dedi. Tüm liselerde Milli Eğitim Bakanlığı’nın izniyle Siyer-i Nebi yarışması için çalışmalar yaptıklarını aktaran Başkan Öztürk, eğitimcilerden destek istedi.

“DESTEĞİMİZ SONSUZDUR”
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Öselmiş, Peygamber Efendimizin izinde giden ve bu ülke için milli ve yerli neslin yetiştirilmesi için çalışan AGD’nin çalışmalarını her zaman takdirle karşıladıklarını belirterek; “desteğimiz sonsuzdur” dedi. Başkan Öztürk, Başkan Öselmiş’e Milli Gazete’nin çıkarmış olduğu Maaile Dergisi’ni ve MGV yayınlarından çıkan AGD Genel Başkanı Salih Turhan’ın ‘Tarihe Düşülen Notlar’ adlı kitabını hediye etti.   

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER