"Denizli, Ak Parti belediyeciliğinin medarı iftiharıdır”

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz'i ziyaret etti. Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin Ege Bölgesi'nin medarı iftiharı olduğunu vurgulayan Öz, “Denizli Büyükşehir Belediyesi aynı zamanda, Ege Bölgemizin AK Parti belediyeciliğinde medarı iftiharı, başarılı çalışmaları var” dedi.

"Denizli, Ak Parti belediyeciliğinin medarı iftiharıdır”

Denizli'de 3 gün sürecek ziyaret ve toplantılar için kente gelen AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz’i ziyaret etti. Ziyarete AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök ve Başkan Yardımcısı Nurettin Kılıç eşlik etti. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ziyarette yaptığı konuşmada, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz'ü Denizli'de ağırladıklarını belirterek, “Ziyaretlerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum. Denizlimize elbirliği ile hizmet edeceğiz. Bugüne kadar Sayın Cumhurbaşkanımızın, Genel Merkezimizin, milletvekillerimizin ve il teşkilatımızın desteği, vatandaşlarımızın teveccühü ile Denizlimizde birçok güzel işler yaptık. Bundan sonra da inşallah yapmaya devam edeceğiz. Allah yolumuzu açık etsin” dedi.

“AK PARTİ BELEDİYECİLİKTE BİR MARKADIR”

Denizli'yi ziyaret eden Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz'e teşekkür eden AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, “Yerel seçimlerde çok başarılı sonuç aldığımız Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan başkanımızı ziyaretiyle başlayan Denizli programımız 15 ilçe belediyesi ile devam edecek. İnşallah Denizli halkımızın bize duyduğu güvene layık olmak için büyükşehir belediyemiz, ilçe belediyelerimiz ve teşkilatlarımızla hep beraber çalışacağız. AK Parti belediyecilikte bir markadır. AK Parti'nin Denizli’de yıllarca ne yaptığını görüyor, biliyoruz. Bize önderlik yapan Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a saygılarımızı sunuyoruz” diye konuştu.

“DENİZLİ, BÖLGESİNDE VE TÜRKİYE’DE PARMAKLA GÖSTERİLEN BİR İL”

dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, “31 Mart seçimlerinde Denizli’de güzel bir başarı elde ettik. Büyükşehir’de de Osman Zolan Başkanımızla devam ediyoruz. Belediyecilikte AK Parti bir markadır. Denizli bölgesinde ve Türkiye’de parmakla gösterilen bir il oldu. Denizlimize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. Bizleri ziyaretiyle hem Genel Merkezdeki yeniliklerden haberdar ediyor, hem de hangi doğrultuda ve stratejilerle yolumuza devam edeceğimiz konusunda fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bizi hiç yalnız bırakmadılar” diye konuştu.

“HER ZAMAN OSMAN ZOLAN BAŞKANIMIZIN YANINDA OLACAĞIZ”

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz, İl Başkanlığı’nın ardından Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret ettiğini anlatarak, “Büyükşehir Belediyesi, belediye döneminden itibaren Denizli'ye 4’üncü AK Parti dönemini yaşatıyor. Seçim başarılarından dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımıza, İl Başkanımıza, teşkilatımıza, milletvekillerimize ve Denizlili hemşehrilerimize çok teşekkür ediyorum. Denizli Büyükşehir Belediyesi aynı zamanda, Ege Bölgemizin AK Parti belediyeciliğinde medarı iftiharı, başarılı çalışmaları var. Osman Zolan Başkanımız oylarını arttırarak başkan seçildi. Bu çerçevede kendisini tekrar tebrik ediyorum. AK Parti Genel Merkezi olarak her zaman Büyükşehir Belediyemizin, Osman Zolan Başkanımızın yanında olacağız, projelerini destekleyeceğiz. Beş yılın sonunda da başarılı hizmetlerimizle Denizlili hemşehrilerimizin karşısına çıkacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2019, 15:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER