DENİZLİ ARADIĞI LEZZETİ BURADA BULACAK

DENİZLİ ARADIĞI LEZZETİ BURADA BULACAK

6 bin şubesi bulunan dünya devi bir firmanın Türkiye Satın Alma Müdürü Levent Soysal, Mehmet Kandemir ile kurduğu King’s Roof Wernuar Otel Restoran’ı düzenlediği basın toplantıyla tanıttı. Soysal, “Neden böyle bir yer açtınız?” sorusuna “Denizli’de aradığım lezzeti bulamayınca kendim açtım” yanıtını verdi.

Antalya Yolu üzerinde faaliyete geçmeye hazırlanan King’s Roof Wernuar Otel Restoran, düzenlenen basın toplantısıyla tanıtıldı. Kahvaltılı basın toplantısında Wernuar hakkında bilgi veren Levent Soysal, Wernuar’ın, yaklaşık 20 yıl önce Denizli Lisesi’nin köşesinde küçük bir kulübede hizmete başladığını belirtti. Soysal, “Anlamı Fransızca’da yeşil siyah olan Wernuar, bugün burada tekrar hayata geçiyor. Düşük maliyetli, yüksek kaliteli ürünleri Denizli halkıyla buluşturmak istiyoruz” dedi.

Soysal gazetecilerin “Neden böyle bir yer açtınız?” sorusunu ise, “Denizli’de aradığım lezzeti bulamayınca kendim açtım” diyerek esprili bir dille yanıtladı. 24 Aralık’ta resmi açılışı yapacaklarını söyleyen Soysal, “Wernuar’ın yanında 26 odalı butik otelimiz King’s Roof da bu pazar günü yapacağımız açılış ile resmen hizmete girecek. Gerek Wernuar, gerekse King’s Roof ile halkımıza en iyi hizmeti vereceğimizden eminim” diye konuştu.

ÇORBA VE DÜRÜMDE İDDİALI
Özel tarifli çorba ve dürümde çok iddialı olduklarını ifade eden Soysal, “Denizli halkı bu tatları çok sevecek. Dürüm için Adana’dan usta getirttik. Kullandığımız ürünlerin tamamını organik ürünlerden topluyoruz. Kalite ve lezzet konusunda asla ödün vermiyoruz” dedi.

DÜNYA DEVİ FİRMANIN SATIN ALMA MÜDÜRÜ
Levent Soysal aynı zamanda Avrupa ve ABD’nin en büyük tekstil toptancılarından birinin Türkiye Satın Alma Müdürü olarak da görev yapıyor. Potansiyeli çok yüksek olan firma, yalnızca Denizli’den yıllık yaklaşık olarak 25 milyon dolarlık iş bağlantısı yapıyor.

 

TOLGA ALP DÜZGÖREN-ALPER PARLAK

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER