Denizli Arçelik ve Beko Servisleri

Denizli Arçelik ve Beko Servisleri

Teknik servis hizmetleri alanında oldukça iddialı çalışmalar yapmaya karar veren sitesi sektörde büyük bir eksikliğini gördüğü hizmet sunumunu daha kaliteli ve güvenilir şekilde sunmak istiyor. Bu konuda önemli atılımlar yaparak Türkiye'nin her il ve ilçesinde seçkin ekiplerini oluşturan sitemiz gün içinde karşınıza çıkan her çeşit Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünü için sizi işten anlayan ile buluşturuyor. Markaya ait tek biri ürün için değil, tüm ev elektronik ürünleri için aynı kaliteli ve garantili hizmeti sunan ekiplerimize arızalı Arçelik Beyaz Eşya ve eletronik ev ürünlerini gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz. Orjinal yedek parça desteği sunan ekiplerimiz en zorlu arızaları bile kısa sürede tamir etmeyibaşarıyor.

Yılların verdiği bilgi birikimi ve deneyimi yerinde kullanan Ekiplerimiz bunun yanı sıra Arçelik kombi, klima, termosifon ve şofben onarımı da yapmaktadır. Çağın gereğine uygun bir şekilde hareket eden ve sürekli gelişmeye müsait olan genç ve dinamik servis çalışanlarımız ile size bir telefon kadar yakınız. , işini severek yapan uzman bir kadrodan oluşuyor. Ev yada iş yerinde kullandığınız cihazlarda meydana gelen arızalar için istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

Uzun yıllardır sağlam ve kaliteli Beyaz Eşya modelleri üreten Beko şirketi, yurt içinde gösterdiği satış başarısını yurt dışında da gösteriyor. Teknolojik gelişmeleri sıcağı sıcağına takip ederek imal ettiği ürünlere yansıtan şirket, aynı ölçüde kaliteli ve sağlam teknik servis hizmetleri de sunmaya kararlı. Beko Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünlerinde meydana gelen arızalar için dilediğiniz zaman garantili onarım hizmeti veren Denizli Beko Teknik Servisleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER