Denizli ASKF yeni binasında

Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun İstiklal Caddesi üzerindeki yeni hizmet binası, düzenlenen törenle hizmete girdi.

Denizli ASKF yeni binasında

Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun (ASKF) yeni hizmet binası, düzenlenen törenle hizmete girdi. İstiklal Caddesi üzerindeki yeni hizmet binasının açılış törenine; Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, Merkezefendi Belediye Başkan Yardımcıları Necdet Yılmaz ve Fatih Coşkun, ASFK Başkanı Ayşe Sarıkaya, ASFK’nin ilk kurucu Başkanı Arif Gören, ASFK Yönetim Kurulu üyeleri, spor kulüplerinin yöneticileri katıldı. Amatör sporun önemli olduğunu belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Gençlerimizin sporla tanıştıkları yatırımlara her zaman destek vereceğiz. Amatör spor her zaman destek oluyoruz. Alt yapı yatırımlarını gençlerimiz sağlığı için yapacağız” dedi.

“AMATÖR SPOR ÖNEMLİ"

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki ise, “Amatör spor çok önemlidir. Belediye olarak üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz. Gençlerimiz ve spor kulüplerimiz bu yeni hizmet binasına ulaşmakta zorlanmayacaklardır. Yeni bina hayırlı olsun” diye konuştu. ASFK Başkanı Ayşe Sarıkaya, yeni hizmet binasının açılması için destek olanlara teşekkür etti. Başkan Sarıkaya, “Binamızın yeşil bir saha içerisinde olmasını arzulardır. Yeni binamızı kentimizin en işlek yerindedir.  Amatör spor hayırlı uğurlu olsun” dedi.  Konuşmaların ardından Denizli ASFK’in hizmet binasının kurdelesi Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve ASFK Başkanı Ayşe Sarıkaya tarafından kesildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER