Denizli Barosu’na 10 üye daha eklendi

Eğitimlerini tamamlayan 10 genç avukat, Denizli Barosu Toplantı Salonu’nda düzenlenen törenle yemin etti, cübbe giydi, rozet taktı ve ruhsatnamelerine kavuştu. Mesleğe resmen adım atan genç avukatlarla birlikte Denizli Barosu’nun üye sayısı bin 253’e yükseldi.

Eğitimlerini tamamlayan genç avukatlar; Ayşe Erçetin Erkoç, Merve Fışgın, Nilüfer Üner, Aysel Merve Avcı, Beyza Nur Başer, Maide Şehitoğlu, Harun Başışık, Öykü Doğan, Nizamettin Sergen Atilla ve Kemal Topcu için Denizli Barosu Toplantı Salonu’nda tören düzenlendi.

10 genç hukukçu törende yemin ederek; cübbe giydi, rozet taktı ve ruhsatnamesine kavuştu.

Genç meslektaşlarına çalışma hayatlarında başarılar dileyen Denizli Baro Başkanı Av. Müjdat İlhan; “Denizli Barosu genç meslektaşlarımızın katılımıyla daha da güçlendi. Denizli Barosu’nda kayıtlı bin 253 meslektaşımız aktif olarak avukatlık mesleğini icra ediyor. Genç meslektaşlarımızın bu dönemde avukatlık mesleğini tercih edip, hak arama mücadelesinin içerisinde birer nefer olarak yola çıkmış olmaları bizleri memnun ediyor. Bizim mesleğimiz hakkın hak sahibine teslimi için önemli bir meslektir. Değerli meslektaşlarımın bu hassasiyeti gündemde tutarak mesleklerini icra etmelerini öneririm. Çalışma hayatlarında başarılar dilerim” dedi.

PINAR ÇANKAYA ALPER PARLAK

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2019, 18:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221