“DENİZLİ BAROSU’NUN BİN 206 ÜYESİ OLDU”

Eğitimlerini tamamlayan 7 genç avukat, Denizli Barosu Toplantı Salonu’nda düzenlenen törenle yemin ederek, cübbe giydi, rozet taktı ve ruhsatnamesine kavuştu.

Eğitimlerini tamamlayan genç avukatlar; Neslişah Özgür, Onatkut Pamukçu, Beyza Namlı Şenca, İsmihan Yıkar, Taner Tuğbay, Ümran Kılıç ve Pınar Yörük için Denizli Barosu Toplantı Salonu’nda tören düzenlendi. 7 genç hukukçu düzenlenen törenle yemin ederek; cübbe giydi, rozet taktı ve ruhsatnamesine kavuştu.

Mesleğe resmen adım atan genç meslektaşlarına çalışma hayatlarında başarılar dileyen ve önerilerde bulunan Denizli Baro Başkanı Av. Müjdat İlhan; "Denizli Barosu, genç meslektaşlarımın enerjisiyle daha da güçlenecek. Meslek üstatlarının bize gösterdiği tecrübe ve çizdiği yolda genç meslektaşlarımın enerjisiyle koşmaya çalışıyoruz. Amacımız; Denizli Barosu’nu bir adım daha ileriye götürmek. Meslektaşlarımızla beraber halkımıza daha iyi hizmet sağlayabilmek. Hukuka en çok ihtiyaç duyulan bugünlerde insan olarak her yardıma muhtaca el uzatarak, hukukun evrensel yargılarını korumak kaydıyla hukukçuluk yapmak bence dünyanın en mutlu işlerinden biri" dedi.

"DENİZLİ BAROSU’NUN BİN 206 ÜYESİ OLDU"

"Mesleğe yeni adım atan 7 genç arkadaşımızla birlikte Denizli Baromuz bin 206 üyeye sahip oldu” diyen Başkan İlhan sözlerine şöyle devam etti: “Geçen hafta 22 arkadaşımıza cübbe giydirdik. Bugün 7 arkadaşımız da cübbe giydi. Sayımız gün geçtikçe artıyor. Genç meslektaşların aramıza katılmasıyla Denizli Baromuzun güçlenmesinden mutluluk duyuyoruz."

PINAR ÇANKAYA- ALPER PARLAK

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2018, 13:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER