Denizli basın çalışanlarının günü unutulmadı

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ne özel kahvaltısını Leman Otel ve Denizli Gazeteciler Cemiyeti ortaklığıyla gerçekleştirdi.

Gazetecilik mesleğini icra edenleri onurlandırmak için 1961’den beri her yıl 10 Ocak’ta kutlanan ‘Çalışan Gazeteciler Günü’ Özel Denizli Cerrahi Hastanesi, Leman Otel ve Denizli Gazeteciler Cemiyeti iş birliğiyle kahvaltı eşliğinde kutlandı. Toplantıda konuşan Özel Denizli Cerrahi Hastanesi İşletme Müdürü M. Işıner Satoğlu; “İmkanlarımız dahilinde yerel basını desteklemeye her zaman gayret ediyoruz. Basın mensupları ile bu tip organizasyonlarda da bir araya gelmek bizi mutlu ediyor. Hastanemizin gerçekleştirdiği çalışmaların kamuoyuna duyurulması konusunda bizler için büyük önem taşıyorlar. Bu kahvaltı vesilesiyle hepsinin gününü kutluyorum” dedi.

“BU ÖNEMLİ GÜNE EV SAHİPLİĞİ YAPMAKTAN DOLAYI ÇOK MUTLUYUZ”

Leman Kültür ve Leman Otel İşletme Sahipleri Ramazan Ziylan ve Bülent Uçkan bu önemli güne ev sahipliği yapmaktan dolayı duydukları mutluluğu dile getirirken, kahvaltı vesilesiyle çalışan tüm gazetecilerin gününü kutladı. İşletmenin Genel Müdürü Sevgi Acar ise, gazetecilere oteli gezdirerek kahvaltı sonrası çeşitli ikramlarda bulundu.

“MESLEKTAŞLARIMIN BU ÖNEMLİ GÜNÜNÜ KUTLUYORUM”

Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Nuri Boyacı organizasyona ev sahipliği yapan Leman Otel’e ve gerçekleşmesine katkı sağlayan Özel Denizli Cerrahi Hastanesi’ne teşekkür etti. Başkan Boyacı, kahvaltıda yaptığı konuşmada tüm meslektaşlarının Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Kutlama kahvaltısı toplu fotoğraf çekimleri ile sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2020, 18:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER