Denizli basını bir değerini daha kaybetti

Denizli Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Personeli Hasan Oğuz Altuntaş, geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi. 51 yaşında ve 2 çocuk sahibi olan merhum Altuntaş, Hilal Cami’de düzenlenen cenaze namazı sonrası Çakmak Mezarlığı’na defnedildi.

Denizli basını bir değerini daha kaybetti

Denizli basını bir değerini daha kaybetti. Denizli Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Personeli Hasan Oğuz Altuntaş, önceki gün akşam saatlerinde kalp krizi geçirdi. Hemen hastaneye kaldırılan Altuntaş, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 51 yaşındaki merhum Altuntaş içi Hilal Cami’de cenaze töreni düzenlendi. Törene; Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı Mesut Güler, basın çalışanları, sevenleri ve Altuntaş’ın yakınları katıldı. Cuma namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından merhum Altuntaş, Çakmak Mezarlığı’nda toprağa verildi. Denizli’nin medya sektöründe yaklaşık 30 yıl görev yapan merhum Altuntaş’ın 2 çocuk sahibi olduğu öğrenildi.

BAŞKAN ZOLAN VE BAŞKAN GÜNGÖR’DEN TAZİYE

Törende konuşan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan; “Denizli Büyükşehir Belediyemizin başı sağolsun. Basın çalışanlarımıza başsağlığı diliyorum. Aileye başsağlığı diliyorum. Dua edeceğiz, inşallah mekanı cennet olacaktır. Üzüntülüyüz. Söyleyecek çok fazla bir şey de yok” diye konuştu. Çok üzgün olduğunu ifade eden AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör ise “Oğuz kardeşimiz bizim Karşıyaka’da da komşumuzdu. Onlarla komşuluk hakkımız, hukukumuz var. Kendi hallerinde, işinde, gücünde, sevilen, sayılan, işini çok işi yapan biriydi. Yaklaşık 30 yıldan beri de basın camiasında kendisini sevdirmiş, gönüllere girmiş bir kardeşimizdi. Oğuz kardeşimize Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyorum. Rabbim mekanını cennet etsin. Güzel bir insandı, iyi yürekli bir kardeşimizdi. Rabbim kalanlarına sabırlar versin” şeklinde ifade etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER