DENİZLİ BASININA FOTOĞRAF EĞİTİMİ VERİLDİ

DENİZLİ BASININA FOTOĞRAF EĞİTİMİ VERİLDİ

Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nin GEKA’nın desteği ile düzenlediği ve 4 gün süren “Medya Fotoğrafçılığı ve Montajı Eğitimi” tamamlandı ve eğitime katılanlara sertifikaları törenle verildi.

Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nin GEKA’nın desteği ile düzenlediği ve 4 gün süren “Medya Fotoğrafçılığı ve Montajı Eğitimi” tamamlandı. Eğitimin son gününde sertifika töreni düzenlendi.  Sertifika törenine DGC Başkanı Osman Nuri Boyacı, Türkiye Foto Muhabirleri Derneği Başkan Yardımcısı Tolga Adanalı ve DGC yönetim kurulu üyeleri katıldı.

“Medya Fotoğrafçılığı ve Montajı Eğitimi” Türkiye Foto Muhabirleri Derneği Başkanı Rıza Özel ve Başkan Yardımcısı Tolga Adanalı tarafından verildi. Denizli basın çalışanlarının büyük ilgi gösterdiği eğitim 22 Mart’ta başladı ve 25 Mart 2018 Pazar günü bitti.

Eğitimde Türkiye Foto Muhabirleri Derneği Başkan Yardımcısı Adanalı, medya fotoğrafçılığını anlattı, fotoğraf teknikleri, makine ayarlarını gösterdi. Saha çalışmasının da yapıldığı eğitimde, basın mensupları aldıkları eğitimle güçlendirdikleri mesleki becerilerini bu saha çalışmasında deneme ve sergileme imkanı buldu.

Türkiye Foto Muhabirleri Derneği Başkanı Rıza Özel ve Başkan Yardımcısı Tolga Adanalı Photoshop eğitimi bölümünde ise fotoğrafların düzenlenmesi, ayarları ve yayına hazırlanması hakkında bilgiler verdi.

Hilmi Aykut- Ozan Akakça

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER