Denizli basınının gözleri, ‘Vizyongöz’e emanet

Özel Vizyongöz Hastanesi’nin yeni bölümlerini basına tanıtıldığı kokteylde, hastane ile Denizli Gazeteciler Cemiyeti arasında ‘Sağlık Hizmet Protokolü’ imzalandı. İmzalanan protokolle; basın mensupları ve birinci derece yakınlarına sağlık hizmetlerinde çeşitli kolaylıklar sağlanacak.

Denizli basınının gözleri, ‘Vizyongöz’e emanet

Yaptığı yeni yatırımla sağlıkta hizmet yelpazesini genişleten Özel Vizyongöz Hastanesi Yönetimi ve sağlık kadrosu, basın mensuplarıyla buluştu. Hastanede gerçekleşen kokteyle; Vizyongöz Hastanesi Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Hüseyin Karadavut, hastane doktorları, Denizli Gazeteciler Cemiyeti (DGC) Başkanı Osman Nuri Boyacı ile basın mensupları katıldı. Yapılan tanıtım kokteylinin ardından DGC ile hastane arasında ‘Sağlık Hizmet Protokolü’ imzalandı. Törede konuşan hastane Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Hüseyin Karadavut, “2006 yılında Denizlimizin ilk göz merkezi olarak kurduğumuz Vizyongöz Tıp Merkezi geçen senenin Temmuz ayından itibaren Vizyongöz Hastanesi olarak yoluna devam etmektedir. Bu senenin başında yaptığımız yeni bir girişimle Medikal Estetik Hekimleri olan Özgür Nalbant ve Sema Nalbant ile anlaşarak saç ekimine de başlamış bulunuyoruz” dedi.

“YURT DIŞINDAN GELEN HASATLARIMIZA DA HİZMET VERİYORUZ”

Hastanenin yeni bölümleri hakkında detayları paylaşan Karadavut “4 bin metre karelik kapalı alana sahip hastanemizin 2 ameliyathane, 2 Excimer Lazer Salonu, 2 Saç Ekimi Salonu, 25 hasta yatağı ile alanında sadece Denizli’nin değil ülkemizin de sayılı hastaneleri arasındadır. Sağlık Bakanlığımızın en son 2018 yılı sonunda ülke genelinde yapığı kalite denetimlerinde Vizyongöz Hastanesi olarak 100 üzerinden aldığımız 98,42 kalite puanı ile Denizli’deki tüm kamu ve özel hastaneler arasında birinci olduk. Göz ve saç ekimi alanında sadece Denizli’den değil, ülke genelinden ve yurt dışından gelen hasatlarımıza da hizmet vermektedir. Bu vesile ile de Denizli’nin ve Pamukkale’nin gerek yurtiçinde gerekse yurt dışında tanıtımına katkı sağlıyor olmaktan dolayı son derece gururluyuz” diye konuştu.

“VİZYONGÖZ, ŞEHRİMİZİN ÖNEMLİ SAĞLIK KURULUŞLARINDAN”

Op. Dr. Karadavut’a teşekkür eden DGC Başkanı Osman Nuri Boyacı, “Denizlimiz gerçekten sağlık alanında çok önemli bir yere sahip. Vizyongöz Hastanesi de şehrimizin önemli sağlık kuruluşlarından biri. Yaptığı yatırımla hizmet yelpazesini genişlettiğini görmek hepimizi mutlu ediyor. Ben kendilerine başarılar diliyorum. Öte yandan gazeteciler; bu şehrin gözü, kulağı. Meslektaşlarımızın göz sağlığı için Özel Vizyongöz Hastanesi ile sağlık hizmeti protokolü imzaladık. Denizli basınına verdikleri destek için çok teşekkür ediyorum. Protokolümüzün hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi. Konuşmaların ardından Op. Dr. Karadavut ve Başkan Boyacı, protokolü imzaladı. Protokolle basın mensupları ve birinci derece yakınlarına sağlık hizmetlerinde çeşitli kolaylıklar sağlanacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER