Denizli Büyükşehir Belediyesi’nden Barış Manço için özel anma konseri

Denizli Büyükşehir Belediyesi Türk müziğinin efsane ismi Barış Manço için özel bir anma konseri düzenledi. Başkan Osman Zolan, bu özel anma konseri için daha önce söz verdiklerini belirterek, "Bu akşam Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezimizin yeni salonunda sizleri ağırlamaktan gurur duyuyoruz" dedi.

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nden Barış Manço için özel anma konseri

Denizli Büyükşehir Belediyesi, şarkı ve sözleri ile Türk halkının gönlünde taht kuran ünlü sanatçı Barış Manço’yu anmak için özel bir konser programı düzenledi. Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi'nin 2 bin kişilik Özay Gönlüm Salonu'nda düzenlenen anma gecesine, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Meclis Başkanvekili Ali Değirmenci, Genel Sekreter Yardımcıları Mustafa Gökoğlan ve Ali Aydın, davetliler ve vatandaşlar katıldı. Mehmet Bacaklı ve Grup Anadolu’nun sahne aldığı anma konserinde Barış Manço’nun en sevilen eserleri seslendirildi.

ÇOCUKLAR BARIŞ MANÇO ŞARKILARINI SÖYLEDİ

Denizli Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nin 2 bin kişi kapasiteli Özay Gönlüm Salonu'nu dolduran Denizlililer şarkılara hep bir ağızdan eşlik etti. Gecenin sonunda ise konsere katılan çocuklar sahneye davet edildi. Sahneyi dolduran minikler hep birlikte Barış Manço’nun "Arkadaşım Eşek" şarkısını seslendirdi.

"BU KONSER İÇİN SÖZ VERMİŞTİK"

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Zolan anma gecesine katılan sanatseverlerlere teşekkür ederek, "Son düzenlediğimiz Barış Manço anma konserimizde bir kez de burada buluşmak için söz vermiştik. Bu akşam Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezimizin yeni salonunda sizleri ağırlamaktan gurur duyuyoruz. Konserimizi düzenlediğimiz Özay Gönlüm Salonumuz 2 bin kişi kapasiteli. Bu akşam salonumuzun tamamını doldurarak bizleri yalnız bırakmayan hemşehrilerime teşekkürlerimi sunuyorum. Barış Manço’yu saygı ve rahmetle anıyoruz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2019, 11:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER