Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin anketi kentin geleceğini belirleyecek

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin 5 yıllık stratejik planını hazırlamasına önemli katkı sunacak anket başlatıldı. Şehrin gelecek 5 yılının planlanmasında Denizlililerin görüş ve düşüncelerinin büyük önem taşıdığı 10 soruluk ankete www.denizli.bel.tr adresinden erişiliyor.

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin anketi kentin geleceğini belirleyecek

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin gelecek 5 yılı kapsayacak hizmet, çalışma, faaliyet ve projelerini belirlemek üzere yapacağı ‘Denizli Büyükşehir Belediyesi 2020-2024 Stratejik Planı’ için anket başlatıldı. ‘Şehrimizin geleceğine birlikte yön verelim’ sloganıyla duyurulan anket, Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin resmi internet sitesi www.denizli.bel.tr'den yayınlanmaya başlarken, şehrin gelecek 5 yılının planlanmasında Denizlililerin görüş ve düşüncelerinin büyük önem taşıdığı vurgulandı. 21 Temmuz 2019 Pazar gününe kadar sürecek ankette ad-soyad sorulmazken, vatandaşlara cevaplamaları için 10 soru yöneltiliyor. Denizlililerin gelecek 5 yılda neler yapılması gerektiğini belirleyeceği ankette vatandaşlardan gelecek proje önerileri de dikkate alınıyor.

DENİZLİ'NİN GELECEK 5 YILINA IŞIK TUTACAK

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 2020-2024 Stratejik Planı'nın Büyükşehir Belediyesi’nin hizmet kalitesinin daha da artırılmasında büyük önem taşıdığını işaret etti. Vatandaşların önemli ölçüde katkı sunacağı stratejik planın Denizli'nin gelecek 5 yılına ışık tutacağını vurgulayan Başkan Osman Zolan, "Hemşehrilerimizin görüş ve önerileri bizim için her zaman çok önemli olmuştur" diyerek; tüm Denizlilileri Büyükşehir Belediyesi’nin internet sitesinden erişilebilen anketi doldurmaya davet etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cemile muslu
Cemile muslu - 3 yıl Önce

Sayın başkanım bizim için yapacağınız en büyük çalışma bizim çocuklarımıza bir yaşam evi cenazemiz oluyor hastamız oluyor ama engelli çocuğumuzu bırakabileceğimiz bir yaşam merkezi şart otizimli çocuğu kimseye birakamiyoruz bu denizli için büyük yatırım olabilir denizli yol çalışmalarından sıkıldı artık yol için harcanan para gençlerimize harcansin üniversiteye hazırlanan gençlere eğitim desteği verilsin konsere harcanan para ile genclere iş imkanı yaratilsin yatırıma gençlere yaparsanız geleceğimize ışık tutmuş oluruz biz denizli halki olarak sizin güler yüzünüze samimiyetinize inanıyoruz calismslarinizida testekliyoruz umarım onerilerimize dikkate alırsınız saygılarımla.

berkan ışık
berkan ışık - 3 yıl Önce

doğu ve batı paralel çevre yolu digeri denizli kaklık arası üç gidiş üç geliş olması

Mehmet tatlıç
Mehmet tatlıç - 3 yıl Önce

Kazalara Belediye otobüslerin çalışmasını istiyoruz şehirde Nevada koyde o olacakdediniz halatavas solmaz mahallesine birsey yapmadınız suyu zam yapmayacağım dediniz zam yaptınız bizleri mudur bırakıyor sunuz lütfen solmazda büyük şehir içinde görmek istiyoruz

Hayati ŞENER
Hayati ŞENER - 3 yıl Önce

Selçuk Bey mahallesinden Denizli Lisesi ,Stat bölgesine giden otobüs yok.33 nolu hat yeniden aynı güzergahta çalışmalıdır.Üçler,Selçuk Bey güzergahından Denizli Lisesine gidecek öğrenciler,O bölgeye gidecek vatandaşlar mağdur edilmesin.330 nolu araç Karahasanlı-B.Yeri -Sulu köprü-B yeri şeklinde çalışıyor.İlginizi bekliyoruz.

onur
onur - 3 yıl Önce

510 eski güzergahına gelmisini rica edeyorum

SIRADAKİ HABER