Denizli Büyükşehir ile Mahalle iftarları geleneği devam edecek

Denizli Büyükşehir Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan Ayı geleneklerini sürdürecek. Mahalle iftarlarında binlerce vatandaşı ağırlayacak Denizli Büyükşehir Belediyesi, hayırseverlerin katkılarıyla her gün 5 bin kişinin orucunu açacağı iftar çadırı hazırlıklarını da tamamladı.

Denizli Büyükşehir ile Mahalle iftarları geleneği devam edecek

Denizli Büyükşehir Belediyesi, 11 ayın sultanı Ramazan Ayı’nın hazırlıklarını tamamladı. Her yıl olduğu gibi Ramazan Ayı geleneklerini bu yıl da sürdürecek Denizli Büyükşehir Belediyesi, Ramazan Ayı’nda gerçekleştirdiği mahalle iftarlarında vatandaşları aynı sofrada bir araya getirecek.

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Ramazan Ayı’nın manevi ikliminin yaşanacağı mahalle iftarlarının yanında günde 5 bin kişinin orucunu açacağı Ulu Cami yanındaki alanda iftar çadırı hazırlıklarını da tamamladı.

Denizli Büyükşehir Belediyesi, kurulan bu çadırda oda ve hayırseverlerin katkılarıyla iftar yemeği verecek.

DAYANIŞMANIN VE KAYNAŞMANIN ADRESİ İFTARLAR

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 11 ayın sultanı Ramazan Ayı ile bir kez daha buluşabilmenin mutluluğunu hep beraber yaşadıklarını ifade etti.

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl da Ramazan Ayı geleneklerine devam edeceğini, düzenleyecekleri iftarların dayanışmanın ve kaynaşmanın adresi olacağını belirten Başkan Osman Zolan, mübarek ayın hayırlara vesile olmasını dileyerek, tüm vatandaşların ramazanını tebrik etti.

ÇADIRDAKİ İLK İFTAR PAZARTESİ GÜNÜ

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin günde 5 bin kişinin orucunu açacağı iftar çadırında ilk iftar 06 Mayıs 2019 Pazartesi Günü verilecek.

İlk iftar her yıl olduğu gibi yine Denizli Ticaret Odası'nın (DTO) katkılarıyla düzenlenecek.

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2019, 16:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
kadir çelebi
kadir çelebi - 3 yıl Önce

mahalle iftar günleri belli ise onuda paylaşsanız

Gulsen celik
Gulsen celik @kadir çelebi - 3 yıl Önce

mahalle iftar günleri

SIRADAKİ HABER