Denizli Büyükşehir Yüzme Kursu kayıtları başlıyor

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin kente kazandırdığı kapalı yüzme havuzu ve spor komplekslerinde yaz dönemi yüzme kursu kayıtları başlıyor. 7’den 70’e tüm vatandaşların ücretsiz yararlanabileceği yüzme kursları 18 Haziran’da başlayacak.

Denizli Büyükşehir Yüzme Kursu kayıtları başlıyor

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin açıldığı ilk günden itibaren yüzme öğrenmek isteyen vatandaşların akınına uğradığı kapalı yüzme havuzu ve spor komplekslerinde yaz dönemi kurs kayıtları başlıyor. Denizlililerin her dönem yoğun ilgi gösterdiği yüzme kursu kayıtlarının Denizli merkezdeki Kayıhan, İncilipınar, Anafartalar-Dokuzkavaklar ve Çakmak-Karahasanlı Kapalı Yüzme Havuzları için https://apps.denizli.bel.tr/spormerkezionlinebasvuru/ internet adresinden veya Denizli Büyükşehir Belediyesi Spor Merkezi, Yenişehir Spor Merkezi ve İncilipınar Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi'nden yapılabilecek. İlçelerde yüzme kursuna kayıt yaptırmak isteyenler ise Tavas, Honaz ve Çivril Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi'nde bulunan kayıt ofislerine müracaat edebilecek.

MÜRACAAT TARİHLERİ

Yüzme kursları ile ilgili bilgi almak isteyen vatandaşların mesai saatleri içerisinde 0 (258) 262 11 22 numaralı telefonu arayabilecekleri ifade edilirken kapalı yüzme havuzları ve başvuru tarihleri şöyle: İncilipınar ve Tavas Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi’nde kayıtlar 27 Mayıs 2019’da; Kayıhan Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi’nde kayıtlar 29 Mayıs 2019’da; Karahasanlı-Çakmak, Anafartalar-Dokuzkavaklar, Çivril ve Honaz Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi’nde kayıtlar 10 Haziran 2019'dan itibaren başlayacak."

BAŞKAN ZOLAN’DAN DAVET

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, özellikle çocukların ve gençlerin sporla iç içe yaşaması için bu yatırımları hayata geçirdiklerini ifade etti. Başkan Osman Zolan, “Şehrimize kazandırdığımız tesislerimizde eğitim alan çocuklarımız, gençlerimiz yarının sporcuları, şampiyonları olacak inşallah. Başta çocuklarımız, gençlerimiz, hanım kardeşlerimiz olmak üzere herkesi kurslarımıza bekliyoruz. Denizli’de yüzme bilmeyen kimse kalmasın” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Süleyman can
Süleyman can - 3 yıl Önce

Kayıt yaptıracagım

MURAT AVCI
MURAT AVCI - 3 yıl Önce

ÇOK GÜZEL

Hücre t söylemez
Hücre t söylemez - 3 yıl Önce

Yüzme kursu

Salih toprakci
Salih toprakci - 3 yıl Önce

Denizli kayhan yuzme havuzuna ucretdiz kayit yaptirmak istiyom

Necla özcan
Necla özcan - 3 yıl Önce

Çok iyi bayanlara

Sultan arslanyilmaz
Sultan arslanyilmaz - 3 yıl Önce

Kayıt yaptırmak istiyorum

Şevvvalnur
Şevvvalnur - 3 yıl Önce

Merkezefebdi

Hülya Erfenk
Hülya Erfenk - 3 yıl Önce

Çok iyi


SIRADAKİ HABER