DENİZLİ CHP SEÇİM ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

DENİZLİ CHP SEÇİM ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

CHP’de İl ve İlçe kongrelerinin ardından İl Başkanı seçilen Ali Rıza Ertemur, ilçe başkanlarını topladı. Parti binasında yapılan toplantıda konuşan Başkan Ertemur, 2019’da yapılacak seçimde izlenecek yol haritasını belirleyeceklerini belirtti.

CHP Denizli il Başkanlığı 2019’da yapılması planlanan yerel ve genel seçimlerde izlenecek yol haritasını belirlemek için toplandı. CHP Denizli İl Başkanlığı’nda ilçe başkanlarıyla bir araya gelen CHP İl Başkanı Ali Rıza Ertemur, “Cumhuriyet Halk Partisi olarak İl ve ilçe kongrelerimizi tamamladık. 2019'a giderken örgütlerimiz yenileyerek seçimlere hazır bir hale geldik. Bugünkü toplantımız yeni seçilen ilçe başkanlarımızla ilk kez İl yönetim kurulumuzu bir araya getirip bundan sonraki yol haritamızı belirlemek” dedi. 

“YOL HARİTAMIZI BİRLİKTE BELİRLEYECEĞİZ”
2019’da yapılacak olan seçimlerle Türkiye’nin kaderinin belirleneceğini söyleyen Ertemur, “Türkiye’de sistem değiştirilmek isteniyor. Bu nedenle 2019 seçimlerine hazırlanırken hiç birimizin hata yapma lüksü yok. Bu seçimlerde bireysel çıkarlarımızı değil, ülkemizin ve Cumhuriyet Halk Partisi'nin çıkarlarını ön planda tutarak yol haritamızı birlikte belirleyeceğiz” İfadelerini kullandı.

“ZEYTİN DALI SAVAŞIN SİMGESİ OLDU”
Afrin’e yapılan sınır ötesi operasyon hakkında da konuşan Ertemur, “Zeytin dalı aslında barışın simgesidir ama ne yazık ki bugün savaşın simgesi haline geldi. Elbette sınır güvenliğimizi sağlamamız gerekiyor. Fakat gelen şehit haberleri hepimiz derinden üzüyor” diye konuştu.

DOĞAN AKŞİT

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER