DENİZLİ CHP'DE KARTLAR AÇILDI, ADAY ADAYLARI ORTAYA SAÇILDI

DENİZLİ CHP'DE KARTLAR AÇILDI, ADAY ADAYLARI ORTAYA SAÇILDI

Denizli CHP’de, aday adayları başvuru takviminin son günü Denizli politikasının önemli bilinen isimlerinden bazıları başvuru yaptı. Kimler mi? Eski İl Başkanı Avukat Bülent Nuri Çavuşoğlu ile eski Belediye Meclis Üyesi ve Başkan Adayı Mimar Arif Balkanay ve eski Baro Başkanı Adil Demir bu isimlerin başında geliyordu. Kısacası 7 Mayıs mesai bitiminde Denizli CHP’de kartlar açılmış ve tüm aday adayları ortaya saçılmıştı.. 

Denizli CHP’de 8 vekil adaylığı için şu anda bu sayısının tam iki katı; yani 16 başvuru yapıldı. Bu isimler harf sırasına göre şöyle sıralanıyor; “Adil Demir, Ali Rıza Ertemür, Ali Asker Kantürk, Arif Balkanay, Bekir Kar, Bülent Nuri Çavuşoğlu, Gülizar Biçer Karaca, Gökhan Önem, Halis Ödel, Haşim Teoman Sancar, İlhan Özcan, İzzet Arpacı, Kazım Arslan, Özgür Savaş Bayar, Şeniz Doğan, Ünal Karaosmanoğlu..”

DENİZLİ İYİ PARTİ’DE SÜRPRİZ VAR; BEYHAN ARSLAN ADAY ADAYI 

Denizli’nin tanınmış politikacılarından ve ANAP döneminin TBMM Grup Başkan Vekili Beyhan Arslan’ın, başvuru takviminin son gününde milletvekili adayı olarak İyi Parti’ye başvuru yaptığı bildirildi. Aynı zamanda İyi Parti Merkez Danışma Kurulu Üyesi olan Arslan’ın İyi Parti adaylığı için davet edildiği ve belirtildi. Beyhan Arslan ismi Denizli İyi Parti’de heyecan ve sevinç dalgası yarattı. 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER