DENİZLİ CUMHURBAŞKANI'NA HAZIR

DENİZLİ CUMHURBAŞKANI'NA HAZIR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün il kongrelerine katılmak üzere önce Aydın’aardından da Denizli'ye gelecek.AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, Denizlilileri programa davet etti.
AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, “Saat 16.00’da Hasan Güngör Kapalı Spor Salonu’nun yanındaki Ak Vadi’de büyük bir miting havasında Başkomutanımızı, Liderimizi, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı büyük bir coşku ile karşılayacağız” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,bugün saat 13.00'te önce Aydın'a gelecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan, helikopterle Adnan Menderes Stadı'na inecek. Oradan da AK Parti Aydın İl Kongresi'nin yapılacağı Atatürk Spor Salonu'na gelecek. Cumhurbaşkanı, burada halka hitap edecek. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Aydın programının ardından saat 16.00'da, havayoluyla Denizli'ye gelecek. Pamukkale İlçesi’nin Dokuzkavaklar Mahallesi'ndeki Hasan Güngör Spor Salonu'nda yapılacak AK Parti Denizli İl Başkanlığı Olağan Kongresi’ne katılacak olan Erdoğan'ın, kongre öncesi salona girmeden önce dışarıda halka hitap etmesi bekleniyor. Recep Tayyip Erdoğan, kongrenin ardından saat 19.00'da, EGS Kongre ve Kültür Merkezi'nde, AK Partili Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ın hakim kızı Esra Zolan ile yine hakim olan Abdullah Tok'un nikah törenine katılacak. Ve genç çifte şahitlik edecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan, nikah töreninin ardından Denizli'den ayrılacak.

BAŞKAN FİLİZ’DEN DENİZLİLİLERE DAVET
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ağırlamak üzere çalışmalarını tamamlayan AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, “Saat 16.00’da Hasan Güngör Kapalı Spor Salonu’nun yanındaki Ak Vadi’de büyük bir miting havasında Başkomutanımızı, Liderimizi, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı büyük bir coşku ile karşılayacağız. Denizli Cumhurbaşkanını ağırlamaya tam manasıyla hazır. Denizlililerin bu coşkulu düğünümüze gelmesi, bizimle beraber olması için tüm halkımızı davet ediyorum” dedi.

HATİCE DEMİR-YEŞİM AYDEMİR

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211