Denizli'de 14 ilçede kar!

Denizli'de beklenen kar yağışına karşı tüm önlemleri alan Denizli Büyükşehir Belediyesi, özellikle yüksek kesimlerde etkili olan kar yağışına karşı 14 ilçede mücadele başlatırken, ortaya çıkan kartpostallık kar manzaraları ise büyük beğeni topladı.

Denizli'de 14 ilçede kar!

Denizli'de beklenen kar yağışına karşı tüm hazırlıklarını tamamlayan Büyükşehir Belediyesi ekipleri, özellikle yüksek kesimlerdeki bölgelerde etkili olan kar yağışına karşı mücadele etti.

Bu kapsamda Denizli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri Acıpayam, Baklan, Babadağ, Bozkurt, Buldan, Çal, Çameli, Çardak, Honaz, Güney, Kale, Pamukkale, Serinhisar ve Tavas İlçeleri’nin özellikle yüksek kesimlerindeki mahallelerinde karla mücadele çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Sabaha karşı başlatılan çalışmalar kapsamında 16 ekip toplam 30 araçla karla mücadele çalışmasında yer alıyor.

KARTPOSTALLIK KAR MANZARALARI

Denizli'de başlayan kar yağışıyla birlikte şehrin büyük bir bölümü beyaza bürünürken, ortaya çıkan kartpostallık kar manzaraları büyük beğeni topladı.

Denizli Büyükşehir Belediyesinin hizmete sunduğu park ve yeşil alanlarda karın ve manzaranın tadını çıkaran vatandaşlar bol bol hatıra fotoğrafı çekti, kartopu oynayıp gönüllerince eğlendi.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2020, 16:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER