Denizli'de 65 yaş ve üstüne yasak gelecek mi? Denizli Valisi açıkladı!

Kentte yapılan korona virüs ile mücadele hakkında bilgi paylaşmak amacıyla basın toplantısı düzenleyen Denizli Valisi Ali Fuat Atik, "Veriler neyi gösterirse ona göre karar alınacak" dedi.

Denizli'de 65 yaş ve üstüne yasak gelecek mi? Denizli Valisi açıkladı!

Denizli Valisi Ali Fuat Atik, İl Sağlık Müdürü Berna Öztürk, Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, Denizli Sanayi Odası Başkan Yardımcı Selim Kasapoğlu, Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) Başkanı Hüseyin Memişoğlu ve Denizli Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Başkanı Abdülkadir Uslu ile kentteki pandemi sürecini değerlendirmek amacıyla bir araya geldi. Valilik Konferans Salonu2nda yapılan toplantının ardından Vali Atik, basın açıklamasında bulundu.

“Veriler neyi gösterirse ona göre karar alınacak”

Okullarda da vakaların görüldüğünün altını çizen Vali Atik, şunları söyledi: “Okullarda vaka görülüyor. Ancak eğitimi aksatacak derece değil. Veriler neyi gösterirse ona göre karar alınacak. Devlet hastanelerimizde ciddi bir sıkıntı yok. Risk söz konu değil. 5 ilin dışına çıkmak için mücadele ediyoruz. Hep beraber çıkacağız. İstişare yoluyla karar vereceğiz, toplantıda konuşacağız. 65 yaş üstüne sokağa çıkma kısıtlaması ile ilgili de bir karar vermeyi düşünüyoruz. Bu kararda toplumun tüm katmanlarını beklentilerini göz önünde bulunduracağız”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Adnan arslan pınarkent,den
Adnan arslan pınarkent,den - 4 ay Önce

Esas kısıtlama orta yaş gurubuna gelse iyi olur yaşlı ölüm korkusuyla zaten tetbirli bide genç zıpır lar varya onları kisitlayin hep 65 de yüklenmeyin ya arkadaş...

SIRADAKİ HABER

banner212

banner211