Denizli'de balon turunda evlilik teklifi

Denizli'nin Pamukkale İlçesi’nde turizmi amaçlı yapılan balon turuna kız arkadaşını davet eden Tahsin Bozkurt, beyaz cennet üzerindeki turda evlilik teklifi yaptı.

Denizli'de balon turunda evlilik teklifi

Makine Mühendisi olan 28 yaşındaki Tahsin Bozkurt, yaklaşık 1 yıldır arkadaşlık yaptığı İngilizce Öğretmeni 27 yaşındaki Özlem AydınPamukkale'de balon turuna davet etti. Kocaçukur Mevkisi’nde yerli ve yabancı turistlerle birlikte sıcak hava balonuna binen Bozkurt ve Aydın, beyaz cennet Pamukkale semalarında travertenlerin manzarasını izleyip fotoğraf çektirdi. Gökyüzünde bir süre kız arkadaşı Aydın ile sohbet eden ve ona şiirler okuyan Bozkurt, Pamukkale üzerinde bulunan balonun sepetinde kız arkadaşına "Benimle evlenir misin?" diyerek evlilik teklifinde bulundu. Sürpriz karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Aydın, erkek arkadaşının evlilik teklifine "evet" cevabını verirken, Bozkurt, kız arkadaşının parmağına yüzük taktı. Bozkurt ve Aydın, mutlulukla birbirlerine sarılırken balondakiler de ikiliyi tebrik etti.

“DEĞİŞİK BİR SÜRPRİZ YAPMAK İSTEDİM”

Çok mükemmel bir duygu olduğunu belirten Bozkurt, “Yükseklik korkusundan dolayı biraz da heyecanlıyız. Değişik bir sürpriz yapmak istedim. ‘Klasik olmasın’ diye, ‘farklı bir şey’ deneyeyim dedim. Bence güzel oldu. O da bunu beklemiyordu” dedi. Aydın da erkek arkadaşına teşekkür ederek çok heyecanlı olduğunu kaydetti. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER