DENİZLİ'DE BAYRAMLAŞMA GELENEĞİ DEĞİŞMEDİ

Denizlililer, her bayram olduğu gibi Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen bayramlaşma programında bir araya geldi.

DENİZLİ'DE BAYRAMLAŞMA GELENEĞİ DEĞİŞMEDİ

Denizlililer, her Kurban ve Ramazan Bayramı'nda olduğu gibi geleneksel bayramlaşma programında bir araya geldi. Kurban Bayramı'nın arefesinde düzenlenen bayramlaşma programı, 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı'nda düzenlendi. Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen programa; Denizli Vali Vekili Celalettin Cantürk, önceki dönem Adalet Bakanı Yardımcısı Bilal Uçar, AK Parti Denizli Milletvekilleri; Cahit Özkan, Şahin Tin, Ahmet Yıldız ve Nilgün Ök, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ali Değirmenci, ilçe belediye başkanları, oda başkanları, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda davetli ile vatandaş katıldı. Protokol üyeleri, vatandaşların bayramını kutlayarak, programa katılan herkesle tek tek bayramlaştı.

BÜYÜKŞEHİR'DEN İKRAMLAR
Denizlililerin yoğun ilgi gösterdiği bayramlaşma programında, çocukları da unutmayan protokol üyeleri, küçüklere bayram harçlığı verdi. Programa katılan tüm misafirlere Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından çeşitli ikramlarda bulunuldu.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER