Denizli'de Berat Kandili'nde anlamlı proje

Denizli İl Müftülüğü ve Pamukkale İlçe Müftülüğü Berat Kandili dolayısıyla anlamlı bir projeye imza attı. Hayırseverlerinde desteğiyle İyilik Hareketi adı altında 500 gıda kolisini hazırlanarak ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

Denizli İl Müftülüğü ve Pamukkale İlçe Müftülüğü Berat Kandili dolayısıyla hayırseverlerinde desteğiyle 500 gıda kolisini hazırlayarak ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.

İyilik Hareketi adı altında yapılan projede Merkezefendi Müftülüğü de Miraç Kandil’inde 550 gıda kolisi dağıtımı olarak gerçekleştirmişti.  Hazırlanan gıda kolilerinin içerisinde kuru bakliyat, yağ, şeker gibi gıda malzemeleri bulunuyor.

Konuya ilişkin açıklama yapan Denizli İl Müftüsü Mehmet Aşık; “Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.  Denizlili hayırseverlere çok teşekkür ediyorum. Berat Kandil’in de anlamlı ve önemli bir projenin ortaya çıkmasını sağladılar.  Pamukkale Müftümüz Hüseyin Uysal, din görevlileri, müezzinlerimiz ve kur-an kursu öğreticilerimiz bu projeye imza attılar.  Miraç Kandil’inde de bu ekibimiz 550 gıda kolisi dağıttı. Kolilerimiz 160 TL’lik ürünlerden oluşuyor. Tüm katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

"TEŞEKKÜR EDİYORUM"

Emeği geçenlere teşekkür eden Pamukkale Müftüsü Hüseyin Uysal; “Hayırsever arkadaşları kutluyorum. Din görevlileri, müezzinlerimiz ve kur-an kursu öğreticilerimiz bu projeye imza attılar. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2021, 16:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER