Denizli'de eğitime 1 gün daha ara verildi

Denizli'nin Çameli, Tavas ve Acıpayam ilçelerinde eğitim öğretime kar nedeniyle 1 gün daha ara verildi.

Denizli'de eğitime 1 gün daha ara verildi

Denizli'de etkili olan kar yağışı nedeniyle bir çok ilçede eğitim öğretime ara verilmişti. Bazı bölgelerde kar etkisini artırarak devam ederken, Çameli Kaymakamlığı'ndan açıklama yapıldı. Taşımalı eğitime tabi olan okulların yüz yüze eğitime 19 Ocak 2022 Çarşamba günü ara verildiğini belirten açıklamada, engelli, hamile ve kronik rahatsızlığı bulunan kamu personellerinin idari izinli sayılmasına karar verildiği belirtildi.

Denizli'nin Tavas ilçesinde kar yağışı nedeniyle taşımalı eğitime bir gün ara verildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada, taşımalı eğitim verilen okullarda 19 Ocak Çarşamba günü yüz yüze eğitime ara verildiği bildirildi.

Olumsuz hava şartlarının insan sağlığı ve trafik güvenliği açısından tehlike oluşturabileceği belirtilen açıklamada, engelli ve hamile kamu çalışanlarının da yarın izinli sayılacağı kaydedildi.

Öte yandan Acıpayam Kaymakamlığı tarafından yapılan açıklamada olumsuz hava şartları insan sağlığı ve trafik güvenliği riskleri oluşturabileceğinden 19.01.2022 Çarşamba günü 1 gün süreyle ilçe merkezi ve mahallelerdeki okullarda yüz yüze eğitime ara verilerek uzaktan eğitimle devam edilmesine ve engelli ve hamile personellerin idari izinli sayılmasına karar verildiği bildirildi. (AA) (İHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER