Denizli'de engellilere tekerlekli sandalye

Engellilerin yaşamını kolaylaştırmak için yardımlarını sürdüren Babadağ Belediyesi, ilçede bulunan engelli vatandaşlara tekerlekli sandalye hediye etti.

Denizli'de engellilere tekerlekli sandalye

Babadağ Belediyesi sosyal belediyecilik anlayışını sürdürüyor. Birçok sosyal yardım projesine imza atan Belediye Başkanı Ali Atlı, şimdi de ilçede yaşayan engelli vatandaşların yardımına koşuyor. İlçedeki engelli vatandaşların tekerlekli sandalye sorununu tespit eden belediye ekipleri, tekerlekli sandalye temin etti.

Sandalye ihtiyacı olan vatandaşları evlerinde ziyaret eden Başkan Atlı ve Belediye Meclis üyeleri, engelli vatandaşların sorunlarını dinledi. Engelli vatandaşların ilçe hakkındaki görüşlerini alan Başkan Atlı, vatandaşların sandalyesini bizzat teslim etti. Şu ana kadar 3 engelli vatandaşa tekerlekli sandalye yardımında bulunan Babadağ Belediyesi, ihtiyaç sahibi engelli vatandaşları tespit ederek, tekerlekli sandalye yardımı yapmaya devam edeceği bildirildi.

“EMEKLERİMİZİN KARŞILIĞI VATANDAŞIMIZIN GÜLÜMSEMESİDİR"

Konuya ilişkin açıklama yapan Başkan Atlı, “İlçemizde tekerlekli sandalyesi olmayan engelli vatandaşlarımızı tespit ederek sorunlarını çözdük. Hemşerilerimize sandalyelerini hediye ederek, sorunlarını yerinde dinledik. Bize iletilen sorunları çözmek için ben ve belediye ekiplerimiz var gücüyle çalışıyor. Sosyal belediyecilik anlayışımız gereği her günümüzü ilçemiz için çalışmaya adıyoruz ve her soruna bir çözüm getirmek için gece gündüz çalışıyoruz. Emeklerimizin karşılığı vatandaşlarımızın yüzünü güldürebilmektir. Onların yüzü güldüyse biz de mutluyuz demektir. Babadağ için çalışmaya devam” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER