Denizli'de mülki idare amirlerinin yerleri değişti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalan ve Resmi Gazete'de yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Denizli’deki bazı kaymakam ve vali yardımcılarının görev yerleri değişti.

Denizli'de mülki idare amirlerinin yerleri değişti

2020 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalandı ve Resmi Gazete’de yayımladı. Kararname ile bulundukları yerlerde görev sürelerini tamamlayan ve hizmet veya mazeretleri gereğince kararname kapsamına alınan 427 mülki idare amirinin görev yerler değiştirildi. Kararname ile Denizli’ye atanan isimler şu şekilde; Elazığ Baskil Kaymakamı Oğuz Cem Murat Serinhisar Kaymakamlığına, Amasya Gümüşhacıköy Kaymakamı Mehmet Deniz Arabacı Baklan Kaymakamlığına, Burdur Vali Yardımcısı Ali Nazım Balcıoğlu, Denizli Vali Yardımcılığına, Manisa Vali Yardımcısı Abdullah Etil Denizli Vali Yardımcılığına ve Denizli Vali Yardımcısı Celalettin Cantürk Sarayköy Kaymakamlığına.

Denizli’den başka kentlere atanan isimler şunlar: Sarayköy Kaymakamı Fatih Akkaya Manisa Soma Kaymakamlığına, Baklan Kaymakamı Burak Dertlioğlu, Erzurum Horasan Kaymakamlığına, Kale Kaymakamı Samet Serin Burdur Altınyayla Kaymakamlığına, Güney Kaymakamı Hüseyin Kaptan Yozgat Çekerek Kaymakamlığına, Serinhisar Kaymakamı Oğuz Şenlik Karaman Vali Yardımcılığına ve Beyağaç Kaymakamı Muhammet Özyüksel Batman Vali Yardımcılığına,

Öte yandan Denizli Valiliği Hukuk Müşaviri olarak görev yapan Vefa Kaya’nın Konya Valiliği Hukuk Müşavirliğine ataması gerçekleşti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER