Denizli'de önce ışık oldular, şimdi evini yapacaklar

Denizli Ülkü Ocakları’nın girişimiyle 33 yıl sonra elektriğe kavuşan Acıpayam İlçesi’ne bağlı Karaismailler Mahallesi’nde yaşayan Halil İbrahim Duran’ın evi, yeniden yapılacak.

Denizli'de önce ışık oldular, şimdi evini yapacaklar

Acıpayam İlçesi’nin Karaismailler Mahallesi’nde eşinin mezarına yakınlığı nedeniyle yaşadığı evi terk etmeyen ve 33 yıl elektriksiz yaşayan Halil İbrahim Duran, Ülkü Ocakları’nın girişimi sonucu elektriğe kavuştu. Duran ailesinin yaşadığı evin fiziki şartlarının düzeltilmesi için de Ülkü Ocakları harekete geçti. Ülkü Ocakları Başkanı Murat Aydınlı, “Duran ailesinin elektriğe kavuştuğunun kamuoyunda duyulmasının ardından bir çok iş adamı bizimle irtibata geçerek evin fiziki şartlarının düzeltilmesi konusunda her türlü desteği vereceklerini ifade ettiler.

Ülkü Ocaklarımızın girişimiyle 33 yıl aradan sonra evine elektrik bağlanan amcamızın evi hayırsever işadamı Hüseyin Cansız tarafından tekrar yapılacak. Bu amcamızın feryadını duyarak bizlere yardım etme imkanı sunan Cenab-ı Allah'a hamd olsun. Acıpayam Ülkü Ocakları Başkanımız Cumhur Turgut olmak üzere Acıpayam Ülkü Ocakları'nın her ferdine ve hayırsever iş adamı Hüseyin Cansız'a çok teşekkür ederim” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER