Denizli'de otel krizi çözüldü!

Denizlispor ile transfer görüşmesi için futbolcu Çağlayan İrece ile birlikte kente gelen eski futbolcu ve Menajer Erkan Martin, ile bir otel arasında çıkan kriz, tatlıya bağlandı.

Denizli'de otel krizi çözüldü!

Denizlispor ile transfer görüşmesi kapsamında Denizli’ye gelen Eski futbolcu ve Menajer Erkan Martin ile beraberindeki futbolcu Çağlayan İrece, Denizli’de bir otele rezervasyon yaptırdı.

Aynı zamanda eski Milli Futbolcu Ersen Martin’in kardeşi olan Erkan Martin, otelin rezervasyonu iptal ettiklerini ileri sürdü. Yaşanan rezervasyon krizinin ardından taraflar, otelde bir araya geldi. Martin, İrece ve Otelin Sahibi Tahir Karabulut yemekte buluştu. Yanlış anlaşılma söz konusu olduğunu ifade taraflar olayı tatlıya bağladı.

Konuya ilişkin açıklama yapan Otelin Sahibi Tahir Karabulut; “Tamamen yanlış anlaşılma söz konusuydu. Yemekte bir araya geldik. Durumu konuştuk olay tatlıya bağlandı” dedi.

Menajer Erkan Martin; “Tahir Bey’le otelde buluştuk, yemek yedik. Kendisi çok beyefendi birisi. Durumu konuştuk ve olay tatlıya bağlandı” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER