Denizli'de PTT kuyruğu 500 metreyi buldu

Denizli'de çeşitli işlemleri nedeniyle PTT önünde sıra bekleyen vatandaşlar, uzun kuyruk oluşturdu. Korona virüs tedbirleri kapsamında sosyal mesafeye uyarak sıra bekleyen vatandaşların oluşturduğu kuyruğun uzunluğu; yaklaşık 500 metreyi buldu.

Denizli'de PTT kuyruğu 500 metreyi buldu

Denizli'nin en işlek yerlerinden biri olan Gazi Mustafa Kemal Paşa Bulvarı’ndaki PTT Çınar Şubesi önünde işlemlerini yaptırmak isteyen vatandaşlar, uzun kuyruk oluşturdu.

Genellikle e-devlet şifresi olmak üzere para gönderme gibi çeşitli işlemler yaptırmak isteyenler, sabahın erken saatlerinde kuyruğa girdi. Sürekli olarak PTT şubesi önünde bekleyen polis ekipleri, korona virüs tedbirleri kapsamında vatandaşları sosyal mesafeye uymaları konusunda uyardı. Sosyal mesafeye uyan vatandaşların oluşturduğu kuyruk, PTT önünden başladı ve Delikliçınar Meydanı'na kadar uzayarak yaklaşık 500 metreyi buldu.

Sabah erken saatlerde geldiklerini söyleyen vatandaşlar 3-4 saat beklediklerini, sıranın yavaş ilerlediğini kaydetti. Yurt dışına para göndermek için sıraya girdiğini söyleyen Bülent Abramak, “Saat 08.00'de geldim ve sıraya girdim. Yurt dışına para göndereceğim” dedi. 4 saattir kuyrukta ayakta beklediğini ifade eden Hüseyin Yaka ise, “'Erken gidersem kimse olmaz' diyerek, saat 08.00 geldim. Ancak sıra bir türlü bitmedi. Sadece e-devlet şifresi alacağım” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221