Denizli'den Ali İpek için taziye mesajları...

MHP Denizli Büyükşehir Belediye eski Başkan Adayı ve Denizlispor eski Başkanı Ali İpek’in vefatının ardından kentin önde gelen isimlerinden de İpek Ailesi'ne taziye mesajları geldi.

Denizli'den Ali İpek için taziye mesajları...

MHP Denizli Büyükşehir Belediye eski Başkan Adayı ve Denizlispor eski Başkanı Ali İpek, kanser nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayata veda etti.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, İpek’in vefatının ardından sosyal medya hesabından taziye mesajı yayımladı.

Başkan Zolan, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Denizlisporumuzun önceki dönem başkanlarından değerli işadamı Ali İpek’in vefatını büyük bir üzüntüyle öğrendim. Merhum Ali İpek’e Allah'tan rahmet, yakınlarına ve Denizli'mize başsağlığı dilerim. Mekanı cennet olsun.”

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, kanser tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Denizlispor eski Başkanlarından Ali İpek’in için taziye mesajı yayımladı.

Başkan Doğan; “Denizlisporumuzun önceki dönem başkanlarından, iş dünyasının önemli ismi Ali Ipek'in vefatını büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyorum. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine baş sağlığı diliyorum” dedi.

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, İpek’in vefatının ardından sosyal medya hesabından taziye mesajı yayımladı.

Başkan Örki, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Denizlisporumuzun önceki dönem başkanlarından iş adamı Ali İpek’in vefatını büyük bir üzüntüyle öğrendim. Merhum Ali İpek’e Allah'tan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı dilerim.”

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, İpek’in vefatının ardından sosyal medya hesabından mesaj yayımladı.

Milletvekili Tin; “Denizlisporumuzun önceki dönem başkanlarından kıymetli işadamı Ali İpek’in vefatını büyük bir üzüntüyle öğrendim. Denizlisporumuza büyük emekleri olan merhum Ali İpek’e Allah'tan rahmet, İpek ailesine, yakınlarına ve Denizlimize başsağlığı dilerim. Mekanı cennet olsun.” dedi.

AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, İpek’in vefatının ardından sosyal medya hesabından mesaj yayımladı.

Milletvekili Ök, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Denizlisporumuzun eski başkanı ve iş insanı Ali İpek’in vefatını üzülerek öğrenmiş bulunmaktayım. Kendisine Allah’tan rahmet, başta ailesi olmak üzere tüm yakınlarına ve Denizlispor camiasına başsağlığı diliyorum.”

Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, İpek’in vefatının ardından sosyal medya hesabından mesaj yayımladı.

Başkan Kepenek, mesajında; “Denizlispor'un eski başkanı, TFF eski yönetim kurulu üyesi, futbol dünyasının ünlü ismi, işadamı Ali ipek’i kaybettik. Mekanı cennet olsun, ailesine sabırlar diliyorum” dedi.

MHP Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk, İpek’in vefatının ardından sosyal medya hesabından taziye mesajı yayımladı.

Başkan Birtürk, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Can kardeşim, kadim dostum Sayın Ali İpek Başkanımızı kaybettik. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun inşallah.”

İşadamı Ali İpek’in ölümü, spor dünyasında da üzüntüye neden oldu.

Kızılcabölükspor Kulübü, remi internet sitesinden taziye mesajı yayımladı.

Mesajda; “Denizlispor eski Başkanları’ndan Ali İpek’in vefat ettiği haberini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Merhum Ali İpek’e Allah’tan rahmet, başta ailesi ve sevenleri olmak üzere Denizlispor camiasına başsağlığı dileriz” ifadelerine yer verildi.

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2019, 17:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER