Denizli eğitimine taze kan

Milli Eğitim Bakanlığı Sözleşmeli Öğretmen atamaları ile Denizli’ye atanan 73 öğretmen, göreve başladı. İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, göreve başlayan sözleşmeli öğretmenlerle bir araya geldi.

Denizli eğitimine taze kan

Milli Eğitim Bakanlığı Sözleşmeli Öğretmen atamaları ile Denizli’ye atanan 73 öğretmen göreve başladı. İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, kent merkezi ve ilçelerde ilk atama olarak göreve başlayan sözleşmeli öğretmenlerle bir araya geldi. Toplantıya Müdür Oğuz’un yanı sıra, Müdür Yardımcısı Ragıp Çelik de katıldı.

Öğretmenlik mesleğinin kutsal bir meslek olduğunu vurgulayan Müdür Oğuz; “İlimize ve öğretmenlik mesleğine hoş geldiniz. Öğretmenlik sevda işi, aşk ve gönül işidir. Sizlerin aramıza katılması ile gücümüze güç kattık. Öğretmen rol modeldir. İlimizde Değerler Eğitimi kapsamında öğrencilerimizi anne-baba sevgisi, vatan-bayrak sevgisi ile yetiştirmek için çalışıyoruz. Okul-veli-öğretmen bağı ne kadar güçlü olursa eğitimde o denli başarıyı yakalarız. Velilerinizle iletişim içerisinizde olunuz. Meslek hayatınızda başarılar dilerim” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER