Denizli Emniyeti, daha da güçlendi

Denizli Emniyet Müdürlüğü Asayiş Bürosu’na bağlı hizmet veren motosikletli polis (yunus) ekipleri, yeni katılımlar ile daha da güçlendi. Eğitimlerini tamamlayan 13 yunus polisi, törenle göreve başladı.

Denizli Emniyet Müdürlüğü Asayiş Bürosu’na bağlı hizmet veren motosikletli polis (yunus) ekipleri, yeni katılımlar ile daha da güçlendi. Göreve yeni başlayan yunus polisleri için Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nde tören düzenlendi. 3 hafta süren eğitimleri başarıyla tamamlayan 13 yunus polisi, gerçekleştirilen törenle katılım belgelerini aldı. Törende ayrıca Emniyet Müdürlüğü araç filosuna 4 asayiş aracı daha kazandırıldı. Göreve yeni başlayan yunus polisleri, gerçekleştirdikleri gösteriler ile motosiklet üzerinde hünerlerini sergiledi. Motosikletleri ile adeta şov yapan yunus polisler, gösteri ile göz kamaştırdı.

“YUNUS POLİSLERİMİZİN GÜCÜNE GÜÇ KATTIK”

Etkinlik ve törenle ilgili konuşan Denizli İl Emniyet Müdür Yardımcısı Kenan Han; “Olaylar ile vatandaşların ihbarına daha hızlı bir şekilde müdahale etmek adına 13 yeni motosikletli polisimiz eğitimlerini tamamladı. Olay yerine daha hızlı intikal edilmesi ve olayların hızlı bir şekilde çözülmesi için yunus polislerimizin gücüne güç kattık. Vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için Denizli Emniyeti, 7/24 görev başındadır” dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2019, 17:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER