DENİZLİ EMNİYETİ, KAÇAKÇILARA GÖZ AÇTIRMADI

DENİZLİ EMNİYETİ, KAÇAKÇILARA GÖZ AÇTIRMADI

Denizli Emniyet Müdürlüğü tarafından kaçakçılığa karşı yürütülen operasyonlar sonucunda; bin 850 adet kaçak gözlük ve 800 adet kaçak cinsel içerikli ürün ele geçirildi. Konuyla ilgili 2 zanlı da gözaltına alındı.

Denizli Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, kaçakçılık faaliyetlerinin önlenmesi kapsamında operasyonlar gerçekleştirdi. Faturasız ve kaçak yollarla toptan temin edilen gerçeğe yakın görünümlü kaçak gözlüklerin Denizli’de satışını yapmak isteyen kaçakçılara yönelik operasyon yapan polis, Ankara asfaltı üzerinde bir aracı durdurdu. Aracın bagaj kısmında ve arka koltuğundan spor çantaları içerisinde bulunan kutularda değişik marka ve modellerde bin 850 kaçak gözlük bulunarak el konuldu.

Öte yandan bir istihbaratı değerlendiren polis, başka illerden Denizli’ye getirilmek istenen Sağlık Bakanlığı denetiminden geçmemiş ve ilaç olarak lanse edilerek insan sağlığını olumsuz yönde etkileyen cinsel içerikli her türlü ürün satışının önlenmesi amacıyla operasyon yapıldı. Ankara yolu üzerinde görevli ekiplerce oluşturulan bir araçta yapılan aramada; 800 adet kaçak cinsel içerikli ürün bulunarak el konuldu. Ele geçirilen kaçak eşyalarla ilgili olarak yakalanan 2 zanlı gözaltına alındı.

HABER MERKEZİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER