Denizli Emniyeti'nde 23 personel terfi etti

Denizli İl Emniyet Müdürlüğü kadrosunda çeşitli rütbelerde görev yapan 23 personel, üst rütbeye terfi etti. Terfi eden polislerin yeni apoletlerini Vali Hasan Karahan, Emniyet Müdürü Mevlüt Demir ve yakınları taktı.

Polisevinde düzenlenen Rütbe Terfi Törenine Vali Hasan Karahan, İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, il emniyet müdür yardımcıları, üst rütbeye yükselen personel ile aileleri katıldı. Törende konuşan Vali Karahan, Denizli'de iki yıldır görev yaptığını, başını öne eğdirecek bir olayla karşılaşmadığını belirterek, "Kurum müdürlerimiz ve personelimizle uyumlu ve ahenkli bir çalışma ortamı sağladık. Denizli'de huzur ve güven ortamı yarattık. Görevlerinizde zorluklarla karşılaştığınızı biliyoruz. Polislik mesleğinin bir aile mesleği olduğunun da farkındayız. Görev yeriniz neresi olursa olsun, esas olanın gökkubbede hoş bir seda bırakmak olduğu unutmamanızı istiyorum" dedi.

İl Emniyet Müdürü Demir ise, disiplinle yaşayan polislik mesleğinin en önemli noktalarından birinin terfi olduğunu belirterek, "Terfi almak elbette önemlidir. Ancak esas olan o rütbenin terfiinin hakkını verebilmektir. Çözüm odaklı olmak, yasaların belirlediği kıstaslar ölçüsünde kamu yararına, vatandaş lehine karar alabilmektir" diye konuştu.

Törenin sonunda terfi alan 23 polis müdürüne apoletleri takıldı.

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2019, 16:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER