Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nden Zolan ve Örki’ye ziyaret

Denizli Gazeteciler Cemiyeti (DGC) Yönetimi, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nden Zolan ve Örki’ye ziyaret

Denizli Gazeteciler Cemiyeti (DGC) Başkanı Osman Nuri Boyacı ve Yönetim Kurulu üyeleri, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. İlk olarak Pamukkale Belediye Başkanlığı’na seçilen Avni Örki’ye ziyaret eden Başkan Boyacı ve ekibi, hayırlım oldun dileklerini iletti. Seçim süreci ve sonrasında yaşadıklarını anlatan Başkan Örki, devam eden projeler ve yapacakları çalışmalar ile ilgili bilgiler verdi. Başkan Örki, DGC yönetimine ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

“YENİ DÖNEMİNİZDE BAŞARILAR DİLİYORUZ”

DGC Yönetimi, daha sonra Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Ziyarette konuşan DGC Başkanı Boyacı, “Yeni döneminizde başarılar diliyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de önemli çalışmalara imza atacağınıza inanıyoruz” dedi. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ise, “DGC yönetim kurulunun nezaket ziyaretine teşekkür ederim. Geçmişten bugüne çok olumlu diyaloglarımız oldu. DGC’ye destek verdik. Aynı desteğimiz devam edecektir” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER