Denizli Gazetesi 68 yaşında!

Doğru ve tarafsız habercilik anlayışıyla 14 Mayıs 1952 yılında kurulan ve kentin en eski süreli yayını olma özelliği taşıyan Denizli Gazetesi, 68’inci yaşını kutluyor.

Denizli Gazetesi 68 yaşında!

Elle kurşun dizgi tekniği ile ‘tipo’ baskılı bir gazete olarak 14 Mayıs 1952 yılında yayınlanmaya başlayan Denizli gazetesi, doğru ve taraf habercilik anlayışıyla 68 yılı geride bıraktı.

Ege Bölgesi’nde kendinden sıkça söz ettiren bir gazete olarak 68 yıldan beri hizmet veren Denizli gazetesi, 1952’denbu yana önemli bir misyonu yerine getirmeyi başardı.

68 yıldan bu yana örnek bir medya kuruluşu haline gelen Denizli Gazetesi, Türkiye’nin en kıdemli gazeteleri arasında yer almayı başardı.  Basın İlan Kurumu Denizli Şube Müdürü İdris Cirit, Denizli Gazetesi’nin kuruluşunun 68’inci yılı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Cirit; “14 Mayıs 1952 tarihinde yayın hayatına başlayan ve 68’inci yılını geride bırakan Denizli Gazetesi’nin yeni yaş yılını kutlar, gazetenin bugünlere gelmesinde emeği geçen; dağıtıcısından muhabirine, operatöründen yazı işleri müdürüne kadar tüm arkadaşlarımı yürekten kutlarım. Denizli kamuoyunun bilgilenmesinde önemli bir misyon üstlenen gazetenizin bundan sonraki yayın hayatının başarılarla geçmesini dilerim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2020, 17:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221