Denizli Gazetesi 69 yaşında

Doğru ve tarafsız habercilik anlayışıyla 14 Mayıs 1952 yılında kurulan ve kentin en eski süreli yayını olma özelliği taşıyan Denizli Gazetesi, 69’uncu yaşını kutluyor.

Denizli Gazetesi 69 yaşında

Elle, kurşun dizgi tekniği ile ‘tipo’ baskılı bir gazete olarak 14 Mayıs 1952 yılında yayınlanmaya başlayan Denizli Gazetesi, doğru ve tarafsız habercilik anlayışıyla 69 yılı geride bıraktı. Ege Bölgesi’nde kendinden sıkça söz ettiren bir gazete olarak 69 yıldan beri hizmet veren ve bünyesinde pek çok gazeteci yetiştiren Denizli Gazetesi, 1952’denbu yana önemli bir misyonu yerine getirmeyi başardı. 69 yıldan bu yana örnek bir medya kuruluşu haline gelen Denizli Gazetesi, Türkiye’nin en kıdemli gazeteleri arasında yer almayı başardı. Basın İlan Kurumu Denizli Şube Müdürü İdris Cirit, Denizli Gazetesi’nin kuruluşunun 69’uncu yılı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Cirit; “14 Mayıs 1952 tarihinde yayın hayatına başlayan ve 69’uncu yılını geride bırakan Denizli Gazetesi’nin yeni yaş yılını kutlar, gazetenin bugünlere gelmesinde emeği geçen; dağıtıcısından muhabirine, operatöründen yazı işleri müdürüne kadar tüm arkadaşlarımı yürekten kutlarım. Denizli kamuoyunun bilgilenmesinde önemli bir misyon üstlenen gazetenizin bundan sonraki yayın hayatının başarılarla geçmesini dilerim” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211