DENİZLİ GENÇ İHH YETİMLER İÇİN KERMES DÜZENLİYOR

DENİZLİ GENÇ İHH YETİMLER İÇİN KERMES DÜZENLİYOR

Denizli Genç İHH, yetimler yararına Çınar Yeni Camii karşısında, bugünden itibaren başlayacak ve 5 gün sürecek olan bir kermes düzenleyecek.

Denizli’de yaptığı çalışmalar ile ihtiyaç sahiplerinin yüzlerini güldüren Denizli İHH ve Denizli Genç İHH bir etkinliğe daha imza atıyor. Denizli’de bulunan yetimler yararına 5 gün sürecek bir kermes düzenleyecek olan Genç İHH, buradan elde edilecek olan geliri yetimler ile ilgili faaliyetlerde kullanacak.

“ELİMİZİ UZATMAYA ÇALIŞIYORUZ”
Kermes hakkında açıklamalarda bulunan Denizli Genç İHH Başkanı Muhammet Alayont, “Bizler elimizden geldiğince ihtiyaç sahiplerine elimizi uzatmaya çalışıyoruz. Yapılacak olan kermesimizde gıda ürünleri ve kışlık kıyafetler satışa çıkacak. Ayrıca Kudüs ile ilgilide bir resim sergisi yapılacak. Kermesimiz 13 Aralık Çarşamba günü başlayacak ve 5 gün boyunca aktif halde Denizli halkına hizmet verecek. Sabah saat 10:00’da başlayacak ve akşam 18:30’a kadar devam edecek. Buradan elde edilen gelirlerde yetim çocuklarımızın ihtiyaçlarında kullanılacak. Tüm Denizli halkını bu iyilik zincirine katılmasını istiyoruz” diye konuştu.

“UMARIM DENİZLİ HALKI BU OLAYA KAYITSIZ KALMAZ”
Kermese herkesin katılmasını isten Denizli Genç Bayan İHH Başkanı Sümeyye Dikici, şunları aktardı: “Vatandaşlarımızı kahvaltılarını, öğle ve akşam yemeklerini burada yiyerek azda bir katkıda bulunmasını istiyoruz. Bu sayede yetimlere bir katkıda bulunmuş olacaklar.  Şimdiden kermesimizin hayırlara vesile olmasını diliyorum. Umarım Denizli halkı bu olaya kayıtsız kalmaz” dedi.

 

İBRAHİM ALAYONT

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211