Denizli Heyeti’nden CHP Lideri Kılıçdaroğlu’na geçmiş olsun ziyareti

Denizli CHP; “il başkanı, milletvekili ve ilçe başkanı ve belediye başkan adayından oluşan” bir heyet ile Ankara’da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. CHP Genel Merkezi’ne giden ve “Denizli İl Başkanı Mahir Akbaba, Milletvekili Kazım Arslan, Honaz İlçe Başkanı Mustafa Çelik ve Honaz Belediye Başkan Adayı Yüksel Kepenek’den oluşan” Denizli Heyeti ziyaret sırasında Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile makamında sohbet etme ve fotoğraf çektirme imkanı da buldu.

Denizli Heyeti’nden CHP Lideri Kılıçdaroğlu’na geçmiş olsun ziyareti

Denizli CHP; “il başkanı, milletvekili ve ilçe başkanı ve belediye başkan adayından oluşan” bir heyet ile Ankara’da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

CHP Genel Merkezi’ne giden ve “Denizli İl Başkanı Mahir Akbaba, Milletvekili Kazım Arslan, Honaz İlçe Başkanı Mustafa Çelik ve Honaz Belediye Başkan Adayı Yüksel Kepenek’den oluşan” Denizli Heyeti ziyaret sırasında Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile makamında sohbet etme ve fotoğraf çektirme imkanı da buldu. CHP Heyeti ardından CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı ile 2 Haziran seçimleri ve seçim merkezlerinden biri olan Honaz Seçimi ile ilgili görüş alışverişinde de bulundu.

Honaz İlçe Başkanı Mustafa Çelik ve CHP Honaz Belediye Başkan Adayı ile birlikte Ankara’ya CHP Genel Merkezi’ne giden CHP Denizli İl Başkanı Mahir Akbaba, “Denizli Heyeti olarak Genel Başkanımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ettik ve geçmiş olsun dileklerimizi ilettik” dedi. Akbaba ayrıca; 2 Haziran seçiminde Honaz’da yeniden seçim yarışına girecek CHP Adayı Yüksel Kepenek’le birlikte genel merkezde seçim stratejileri üzerine önemli temaslarda bulunduklarını söyledi. Mahir Akbaba, “Honaz İlçe Başkanımız Mustafa Çelik, Milletvekilimiz Kazım Arslan ve Honaz Belediye Başkan Adayımız Yüksel Kepenek; Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezindeki ziyaretlerinde öncelikle Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk. Ardından sahada, sandıkta ve 2 kez de masada kazanılan ancak iptal edilen Honaz seçimini Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Oğuz Kaan Salıcı ile uzun uzun, enine boyuna değerlendirirken, 2 Haziran'da ‘Haziran'ın Başını Bayram’ yapma sözü verdik” dedi.

Öte yandan Denizli Heyeti Ankara Çubuk’ta Kemal Kılıçdaroğlu’nun saldırıya uğrayan, taşlanan ve tahrip edilen makama aracından da fotoğraflar çekmeyi ihmal etmedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER