Denizli HOMETEX Fuarı’na yön verecek

Türk ev tekstili sektörünün en büyük buluşması olan ve İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açan HOMETEX Fuarı’na katılan AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, Denizli’nin fuara yön vereceğini belirtti.

Denizli HOMETEX Fuarı’na yön verecek

Türk ev tekstili sektörünün en büyük buluşması olan HOMETEX Fuarı, İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açtı.

Ev tekstili sektöründe dünyanın lider firmalarını ağırlayacak olan fuara AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör de katıldı. Fuarda Denizlili firmalara ilgi yoğun olduğunu ifade eden Başkan Güngör, Denizli’nin fuara yön vereceğini söyledi.

Başkan Güngör, “Denizlimizden 84 firmanın katılım sağlaması bizleri ayrıca onurlandırdı. Türkiye’nin lokomotif sektörü tekstilin ana dallarından ev tekstili, dünyanın ikinci büyük fuarı olan HOMETEX çatısı altında İstanbul’da buluşuyor. Burada olmaktan onur duyuyoruz. Pandemi sürecinde 2 yıldır yapılamayan Ev Tekstili Fuarı’nın tüm Denizlili firmalarımıza bol kazançlı ve bereketli olmasını diliyorum. Bizler çalışmaya üretmeye devam edeceğiz. İhracat hedeflerimize ulaşacağız. Denizli, ev tekstilinde uzun yıllara dayanan bilgi birikim ve tecrübesiyle bu yıl da yine İstanbul’da beklenenden daha fazla ilgiyle karşılaştı. Ev tekstili sektöründe dünyanın lider tekstil firmalarını ağırlayan Denizli, Avrupa, ABD, Orta Doğu ve Afrika’nın en büyük tekstil buluşması HOMETEX İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen etkinliğe katılmaktan onur duydum. Fuarın tüm Denizlili firmalarımıza bol kazançlı ve bereketli olmasını diliyorum. Bizler çalışmaya üretmeye devam edeceğiz. İhracat hedeflerimize ulaşacağız” şeklinde konuştu. HOMETEX Ev Tekstili Fuarı, 21 Mayıs tarihine kadar İstanbul Fuar Merke­zi’nde ziyaretçilerini ağırlayacak” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER