Denizli Kayak Merkezi’ne ulaşım durdu, yüzlerce kişi mahsur kaldı!

Bozdağ Kayak Merkezi'nde yoğun kar yağışı nedeniyle kayak yolu kapandı. Afad, jandarma, emniyet ve fen işleri ekiplerinin yoğun bir şekilde çalışmalarını yürüttüğü bilgisi alındı. Bozdağ Kayak Merkezi'nde bulunan tesislerde yaklaşık 200 kişinin mahsur kaldığı ifade edildi.

Denizli Kayak Merkezi’ne ulaşım durdu, yüzlerce kişi mahsur kaldı!

Aniden bastıran kar ve tipi nedeniyle görüş mesafesi sıfıra inen Denizli Kayak Merkezi'ne ulaşım sağlanamıyor. Bu sebeple tesisleri ziyaret eden yaklaşık 200 Denizlili'nin mahsur kaldığı bilgisine ulaşıldı.

Yapılan açıklamada: "Denizli Kayak Merkezimizde aniden bastıran kar ve tipi nedeniyle görüş mesafesi sıfıra inmiştir. Bu nedenle vatandaşlarımızın can güvenliği ön planda tutularak gündüz saatlerinde tesise gelen misafirlerimiz yol tamamen açılıncaya kadar Denizli Kayak Merkezi'ndeki tesislerimizde misafir edilmektedir. Tesisimizde bir adet ambulans bulunmakta olup herhangi bir olumsuzluk yaşanmamıştır. Vatandaşlarımız sıcak ve kapalı alanda bulunan tesisimizde konforlu bir şekilde misafir edilmektedir. Büyükşehir Belediyemizin ekipleri yoğun kar yağışına rağmen yol açma çalışmalarını sürdürmektedir. Kamuoyuna saygıyla sunulur." dendi.

Yüzlerce kişi mahsur kaldı!

Bozdağ Kayak Merkezi'ndeki tesise yoğun kar yağışı nedeniyle ulaşım sağlanamıyor. Afad, jandarma, emniyet ve fen işleri ekiplerinin yeniden ulaşımı sağlamak için yoğun bir şekilde çalışmalarını yürüttüğü bilgisi alındı. Bozdağ Kayak Merkezi'nde bulunan tesislerde yaklaşık 200 kişinin mahsur kaldığı ifade edildi.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2019, 10:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER