Denizli Lokantacılar Odası Başkanı Üçgül'ün çağrısı yanıt buldu

Denizli Lokantacılar Odası, sosyal medya üzerinden başlattığı ‘Ocağımız Sönmesin’ çağrısı üzerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın restoranların ve kafelerin açılması konusunu yeniden ele alınıp, esnemeler yapılabileceğini duyurması üzerine Denizli Lokantacılar Odasından açıklama geldi.

Denizli Lokantacılar Odası Başkanı Üçgül'ün çağrısı yanıt buldu

Denizli Lokantacılar Odası, sosyal medya üzerinden başlattığı ‘Ocağımız Sönmesin’ çağrısı üzerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’nın restoranların ve  kafelerin  açılması konusunu yeniden ele alınıp, esnemeler yapılabileceğini duyurması üzerine Denizli Lokantacılar Odası Başkanı Osman Üçgül'den açıklama geldi.

Başkan Üçgül, yaptığı açıklamada "Denizli Lokantacılar Esnaf Odası olarak, başlattığımız “OCAĞIMIZ SÖNMESİN” çağrısı adı altında, sosyal medyadaki çağrımızda bize destek olan ve olmaya devam eden başta üyelerimize ve çalışanlarımıza  sonsuz teşekkür ederiz. Yapmış olduğumuz bu çağrımız büyük yankı uyandırmıştır, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’nın  bu gün yaptığı kabine toplantısında  Restoranların ve  kafelerin  açılması konusunu  yeniden ele alınıp  esnemeler yapılabileceğini, fakat bu konuda endişelerin ve risklerin olduğunu  ifade etmiştir. Sayın Cumhurbaşkanımızın endişelerine mahal vermeden  bu süreci oda üyelerimiz olarak, işletmeye girişte HES KODU sorgulaması,  maske-mesafe ve hijyen  kuralarına daha fazla  özen göstererek,  girmiş olduğumuz bu maddi manevi zorlu süreçten bir an önce çıkmak için elimizi taşın altına koymaya hazırız.  Oda olarak esnaflarımızı bilgilendirip gereken denetlemelerimizi  yapacağız." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER