Denizli medyası tek platformda

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nin (DGC) kentteki gazeteleri, internet haber siteleri, televizyon ve radyolarının yer aldığı ‘Basın Keyfi’ adlı platformun açılışını gerçekleştirdi.

Denizli medyası tek platformda

Denizli Gazeteciler Cemiyeti (DGC), kentteki gazeteleri, internet haber siteleri, televizyon ve radyolarının yer aldığı ‘Basın Keyfi’ adlı platformda bir araya getirdi.  Platformun açılışını ise Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan gerçekleştirdi. Açılış programına; Başkan Zolan’ın yanı sıra DGC Başkanı Muhammet Karaçay, Yeni Medya Yayıncıları Derneği Başkanı Serkan Urgancı ile DGC Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

Vatandaşların haber alma ihtiyacı için mesai mefhumu gözetmeden görev yapan tüm gazetecilere teşekkür eden Başkan Osman Zolan, bugüne dek önemli çalışmalar gerçekleştiren DGC’ye de teşekkür etti. Başkan Zolan, “Gazeteciler Cemiyeti bugüne kadar Denizli’de olan olayları halkımıza duyurma, vatandaşımızın taleplerini iletme noktasında görevini en üst seviyede ifa etmiştir. Gazeteci kardeşlerimiz de gecesini gündüzüne katarak 24 saat doğru haber, doğru bilgilendirme anlamında vatandaşımızın haber alma hakkını en üst seviyede kullanmasına olanak sağlamıştır. Denizlimizin güzelliklerini de ülke bazında aktarma anlamında çok başarılı çalışmalar yapıldı. Hepinize çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“İNŞALLAH KEYİFLİ HABERLER OLUR"

DGC’nin hazırladığı platformun çok önemli bir ihtiyaca yanıt vereceğini ifade eden Başkan Zolan, “İletişim, habercilik artık tek kanaldan değil. Her geçen gün değişiyor, her geçen gün farklılaşıyor. Televizyonlarımız, yerel gazetelerimiz, internet sitelerimiz ve sosyal medyaları var. Baktığımız zaman vatandaşımızın habere ulaşması noktasında değişik mecralarda haber yapan gazeteci kardeşlerimiz var. Denizli’nin haberleri her site, her gazetenin kendisinde yayınlanıyor zaten ama Denizli Gazeteciler Cemiyetimizin yapmış olduğu çalışmalar çerçevesinde Denizli’de habercilik yapan her kurum, kuruluş radyosundan, gazetesine, televizyonundan internet sitesine herkesi kucaklayacak şekilde bir noktadan hepsini görebilecek hale getirmişsiniz. Adını da ‘Basın Keyfi’ koymuşsunuz. İnşallah keyifli haberler olur. İnşallah hizmette niyetler halistir. İnsanlar Denizli ile ilgili bir şeye ulaşmak isterlerse hepsini görmek istiyorum dediklerinde ‘Basın Keyfi’ sitesinden ulaşacaklardır. Emek veren herkese teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.” dedi.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211