Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, kuzenini kaybetti

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca’nın kuzeni olan CHP Denizli İl Disiplin Kurulu Üyesi Yüksel Biçer, Muğla’nın Marmaris İlçesi’nde geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi.

Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, kuzenini kaybetti

CHP Denizli Örgütü, 5 gün ara ile ikinci bir ölüm haberiyle sarsıldı. 7 Haziran’da bayram tatili için gittiği Antalya’da yaşamını yitiren CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan’ın haberiyle yıkılan partililer, ikinci bir ölüm haberini aldı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca’nın kuzeni olan CHP Denizli İl Disiplin Kurulu Üyesi Yüksel Biçer, Muğla’nın Marmaris İlçesi'nde geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi.

Denizli’ye getirilen merhum Biçer’in cenazesi, Pamukkale İlçesi’ne bağlı Güzelköy Mahallesi’nde saat 14.30’da kılınacak cenaze namazının ardından mahalle mezarlığına defnedilecek.

Vefat haberi üzerine sosyal medya hesabından duygusal paylaşımda bulunan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca; “Oldu mu ya kardeşim, çok erken çok. Yolunu beklediğin asker oğluna ne diyeceğiz? Ya gül yüzlü kızına… Yakışmadı ölüm sana... Işıklar içinde uyu kardeşim” dedi.

Biçer’in vefat haberi üzerine sosyal medya hesabından taziye mesajı yayımlayan Cumhuriyet Halk Partisi’nde bir dönem Denizli Milletvekilliği ve CHP Genel Sekreterliği yapan Adnan Keskin; “CHP İl Dsiplin Kurulu Üyesi çok değerli partilimiz Yüksel Biçer'in vefatını üzüntüyle öğrendim kendisine tanrıdan rahmet yakınlarına ve partililerimize başsağlığı diliyorum. Işıklar içinde uyusun” şeklindeki ifadelere yer verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER