Denizli-Muğla yangın dayanışması

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve Denizli OSB Başkanvekili Necip Filiz, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün'ü ziyaret etti.

Denizli-Muğla yangın dayanışması

Denizli il sınırındaki Muğla'nın Menteşe İlçesine bağlı Muratlar ve Fadıl Mahallelerinde önceki akşam başlayan orman yangınları devam ederken, yangın bölgesinde CHP’li Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün ile AK Partili Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan bir araya geldi.

Başkan Gürün’e yanınızdayız diyen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan kendi sosyal medyasından , “Muğla'nın Menteşe İlçesi Muratlar ve Fadıl Mahallelerinde orman yangınları ile mücadele eden Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Osman Gürün ve gece gündüz demeden yangın söndürme ve kurtarma faaliyetlerine katılan #OrmanınKahramanları'na kolaylıklar diledik. Yaralarımızı hep birlikte saracağız. Allah'ım birlik ve beraberliğimizi daim eylesin, ülkemizi ve milletimizi afet ve belalardan korusun.” şeklinde paylaşım yaptı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ile birlikte yangın bölgesine giden Denizli OSB Başkanvekili Necip Filiz, “ Yangın bölgesinde incelemelerde bulunmak ve yangın işçilerimize moral vermek için bölgeye gitmiştik. O sırada Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün ve beraberindeki heyette oradaymış. Yanlarında olduğumuzu söyledik. Ülkemizi ve milletimizi bu afet ve belalardan korusun.”  diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER