DENİZLİ ÖĞRENCİ KART’TA VİZE DÖNEMİ BAŞLADI

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin şehir içi otobüs ulaşımında kullanıma sunduğu ‘Denizli Öğrenci Kartı’nda vize dönemi başladı.  Vize dönemi 30 Eylül 2018 tarihinde sona erecek.

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin şehir içi otobüs ulaşımında kullanıma sunduğu ‘Denizli Öğrenci Kartı’nda vize dönemi başladı. 2018-2019 eğitim öğretim yılına girilmesiyle beraber Denizli Öğrenci Kartı için vize sürecinin başladığı, vize döneminin 30 Eylül 2018 tarihinde sona ereceği, bu tarihe kadar vizesi yapılmayan kartların kullanılamayacağı belirtildi. Vizelerin Bayramyeri Kart Dolum Merkezi, Özel İdare Kart Dolum Merkezi, Denizli Büyükşehir Belediyesi Kart Dolum Merkezi ve Denizli Büyükşehir Belediyesi Otobüs Terminali Kart Dolum Merkezi'nden (Otogar) yapılacağı kaydedildi. Vize işlemleri için ve yeni Denizli Öğrenci Kartı çıkaracaklar için gerekli evraklar ile Denizli Öğrenci Kartı'ndan yararlanabilenler şu şekilde açıklandı: 2018-2019 eğitim öğretim yılına ait öğrenci belgesi ( E-Devletten alınan öğrenci belgesi ve 2018-2019 eğitim-öğretim dönemine ait bandrollü öğrenci kimlik kartı öğrenci belgesi yerine geçmektedir.) Doğum tarihi 2002 yılına kadar olan öğrencilerin Nüfus Cüzdanları ile gelmeleri yeterli olacak.

DENİZLİ ÖĞRENCİ KARTI'NDAN YARARLANABİLENLER
Resmi ve Özel Örgün Eğitim Kurumlarında kayıtlı olup eğitim alan öğrenciler, üniversite öğrencileri, yüksek lisans öğrencileri, lisans üstü ve doktora öğrencileri (tez dönemi öğrencileri hariç), mesleki eğitim müdürlükleri (çıraklık eğitim), açık öğretim fakültesi öğrencileri, mesleki açık öğretim lisesi öğrencileri, askeri lise öğrencileri ve polis meslek yüksek okulu öğrencileri.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2018, 17:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER