Denizli Optisyen Gözlükçüler Odası’ndan siperlik maske bağışı

Geçtiğimiz yıl kurulan 16. Bölge Denizli Optisyen Gözlükçüler Odası, korona virüs salgını ile mücadele kapsamında İl Sağlık Müdürlüğü’ne siperlik maske bağışında bulundu. Oda Başkanı Hasan Erişkin; “İlk etapta 300 siperlik maske bağışında bulunduk. Herkesin elini taşın altına koyması gerekiyordu biz de oda olarak bunu yaptık” dedi.

Geçtiğimiz yıl kurulan 16. Bölge Denizli Optisyen Gözlükçüler Odası, korona virüs salgını ile mücadele kapsamında önemli bir çalışmaya imza attı.

Salgın kapsamında Denizli İl Sağlık Müdürlüğü’yle temasa geçen Denizli Optisyen Gözlükçüler Odası, siperlik maske bağışındı bulundu.

İlk etapta 300 siperlik maske bağışında bulunduklarını belirten Oda Başkanı Hasan Erişkin, tüm dünya ülkelerinin korona salgını ile mücadele verdiğini belirtti.

Başkan Erişkin; “Türkiye bu konuda önemli adımlar atıyor. Sokağa çıkma yasağı bu konuda atılan en önemli adımlardan birisidir. Alınan yeni kararlarla birlikte vaka sayısında azalmalar her geçen gün belirgin hale geldi. Tüm vatandaşların devletimizin uyarılara dikkate almalı. Bu süreçte herkese görev düşüyor. Kurallar bizler için var. Biz de 20 ilde ve Denizli’de bulunan oda olarak ‘bir katkımız olsun’ dedik. Çünkü bu herkesin sorumluluğu altında. Denizli İl Sağlık Müdürlüğü ile temasa geçtik. ‘Ne yapabiliriz?’ diye sorduk. Sonrasında 300 adet siperlik maske teslimi yaptık. Bu bizler için mutluluk verici. Biz bir yandan oda olarak üyelerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu yaptığımız bağışta bir proje. Aynı zamanda Afyon ilinde de aynı şekilde 300 adet siperlik maskeyi de orada ihtiyacı bulunan kurumlara ilettik” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2020, 11:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221