Denizli OSB'de Başkan Uslu güven tazeledi

Denizli Organize Sanayi Bölgesi, 21’inci Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi. Tek liste ile yapılan seçimde ise mevcut Başkan M. Abdülkadir Uslu, güven tazeleyerek, yeniden başkan seçildi.

Denizli OSB'de Başkan Uslu güven tazeledi

Denizli Organize Sanayi Bölgesi (OSB), Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Sefa Gökalp, Şube Müdürü Mehmet Emin Altunbaş ve Mustafa Şat’ın gözetiminde 81 OSB firma temsilcilerinin de katılımıyla 21’inci Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi. Denizli OSB Konferans Salonu'nda yapılan olağan genel kurulda divan başkanlığına Mehmet Tosunoğlu, divan üyeliklerine ise Veli Ünver ve Özgür Diriker seçildi. Açılış konuşmasını yapan Denizli OSB Bölge Müdürü Ahmet Taş, “21. Olağan Genel Kurulumuzun bölgemiz, şehrimiz ve ülkemiz adına hayırlı olmasını dilerim. Yeni dönemde de sanayicilerimizin her türlü problemini çözmek için büyük gayret göstereceğiz. Genel kurulumuza zaman ayıran tüm sanayicilerimize çok teşekkür ederim” dedi. Müdür Taş, Denizli OSB Yönetim Kurulu faaliyetlerini slayt eşliğinde sundu. Denizli OSB’nin 2021 yılı yönetim kurulu faaliyet raporu, denetim kurulu ve yeminli mali müşavir raporları, bilanço, gelir-gider hesapları tablosu, 2022 yılı tahmini bütçesi, yönetim aidatları, hizmet bedelleri ile 2022 yılı çalışma raporu programı görüşülerek onaylandı. Oylamanın ardından OSB Yönetim Kurulu, Denetim kurulu ve OSB Üst Kuruluşu (OSBÜK) seçimleri yapıldı.

“YENİ PROJELERİMİZİN ÇALIŞMALARINI TÜM HIZIYLA SÜRDÜRECEĞİZ"

Seçimlere tek liste ile gidildi. Yapılan oylamadan sonra OSB organları ve üst kuruluş üyeleri Mehmet Abdülkadir Uslu’nun listesi yeniden seçildi. Başkan Uslu, “Hepimize hayırlı olsun. Bizlere duyduğunuz güven için teşekkür ederim. Denizli Organize Sanayi Bölgesi Yönetimi olarak 2018-2022 çalışma dönemimizin dördüncü yılını tamamlamış bulunuyoruz. Sizlere daha iyi bir üretim ortamı sağlamak için çalışmalarımızı ara vermeden sürdürdük. Bölgemize değer katacak yeni projelerimizin çalışmalarını tüm hızıyla sürdüreceğiz. Organize Sanayi Bölgemizde yapılan yatırımlar ve geleceğe yönelik atılan adımlar ile sanayicilerimizin yeni yatırımlar yapması sağlanmıştır. Yapılan yatırımlarla birlikte Denizli, sanayi alanında gelişerek daha fazla istihdam, ihracat ve katma değer oluşturma yolunda ilerlemektedir. Denizli Organize Sanayi Bölgesi, ülke ekonomisini hareketlendirmek ve istihdamını artırmak için katkı sağlamaya devam etmektedir. Denizli OSB Yönetim Kurulumuz, tüm gayret ve çabalarıyla, OSB’de bulunan girişimcilerin yatırımlarını yapabilmeleri, çevreye duyarlı, daha verimli ve daha sağlıklı bir ortamda üretimlerini gerçekleştirebilmeleri için sonuna kadar desteklemektedir. 2022 yılını Denizli OSB’nin 40 yıllık gurur verici geçmişine yakışır projelerle geçireceğimizi şimdiden söylemeliyiz. Bu bağlamda, sanayimize ve sanayicimize hayırlı, verimli ve ülkemiz ekonomisine en güçlü destek ve katkıyı sunabileceğimiz bir faaliyet döneminin olmasını diliyoruz. Denizli OSB’de yapılan tüm eserlerin Bölgemize hizmet için bir takım halinde, tüm yöneticilerimizle gerçekleştirildiğini ve gerçekleştirilmesinde emeği geçen sanayicilerimize teşekkür ederim” dedi.

Yönetim Kurulu

Başkan: Mehmet Abdülkadir Uslu

Başkan Vekili: Derya Baltalı

Başkan Vekili: Necip Filiz

Yönetim Kurulu Üyesi: Osman Uğurlu

Yönetim Kurulu Üyesi: Cemal Can Sirkeci

Yönetim Kurulu Üyesi: Selim Yaymanoğlu

Denetim Kurulu

Hakkı Akgören

Naif Atlas

OSBÜK Üyeler

Necip Filiz

Selim Kasapoğlu 

Ahmet Yavuzçehre

Gökhan Ertuğrul

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER